Emulsja do malowania kuchni i łazienek marki Dekoral

Odkrywając przed nami najnowsze trendy w aranżacji wnętrz, marka Dekoral proponuje nową odsłonę farb do kuchni oraz łazienek - emulsja Łazienka & Kuchnia.

Marka Dekoral proponuje stylistyczną rewolucję w kuchniach oraz łazienkach - nową emulsję Łazienka & Kuchnia - lateksową farbę przeznaczoną do malowania sufitów i ścian w pomieszczeniach kuchennych i łazienkowych. Ich zaletą jest trwałość i odporność na wilgoć oraz zabrudzenia, których na co dzień tak niełatwo jest uniknąć.

Farba dostępna będzie w 20 kolorach , w delikatnych pastelach jak i modnych, mocno energicznych barwach o egzotycznych nazwach, takich jak na przykład: mandarynka lub orzeźwiająca limonka, turkus acapulco, morskia bryza, ognista czerwień, kwiat amarantusa czy magia fioletu.

Wszystkie odcienie posiadają wyjątkowy satynowy efekt wykończenia. Dodatkowym atutem jest możliwość dekoracyjnego połączenia farb z kolekcji Łazienka&Kuchnia z farbami z Diamentowej Kolekcji . Uzyskane połączenie nada wnętrzu blasku , a wybrany kolor będzie mienił się w odcieniach złotym, srebrnym lub perłowym. Ponadto teraz także samo malowanie może być przyjemne: nowa farba pachnie podczas malowania .

Nowoczesne i modne wnętrze zagwarantuje nam odpowiednio dobrana farba - nie zapominajmy jednak też o funkcjonalności . Przy dekoracji powierzchni kuchennych i łazienkowych, które bardziej niż inne narażone są na niedogodności, powinno się zwrócić uwagę na charakter możliwych zabrudzeń i poziom wilgoci. Farby Łazienka & Kuchnia wychodzą naprzeciw tym potrzebom, są bowiem odporne na szorowanie oraz przeznaczone do pomieszczeń szczególnie narażonych na rozwój grzybów pleśniowych i działania wilgoci. Oprócz tego są odporne na plamy czy zabrudzenia, zarówno z tłuszczów spożywczych, jak i detergentów lub kosmetyków. Co ważne, farby umożliwiają oddychanie ścian, a także długotrwale zabezpieczają ich powłoki.

Najważniejsze cechy i parametry

- rodzaj farby: odporna na wilgoć farba lateksowa, pachnąca podczas malowania

- przeznaczenie do powierzchni: ścian i sufitów w kuchniach i łazienkach wewnątrz pomieszczeń szczególnie narażonych na rozwój grzybów pleśniowych oraz na działanie wilgoci

- wydajność: do 14 m2/l

- pojemność : 2,5 l

- schnięcie: 4 godziny

- ilość warstw: 2

- ilość kolorów gotowych: 20

- potrzebne narzędzia malarskie: pędzel, wałek, natrysk

- cena: ok. 60 zł/ 2,5 l.

Więcej o: