Jeden klucz, który otwiera wszystkie zamki - system identycznie kodowanych wkładek firmy Winkhaus

Pokaźny pęk kluczy w kieszeni bądź torebce może być prawdziwą zmorą, szczególnie dla właścicieli domów z dużą ilością drzwi i wejść. Firma Winkhaus, dzięki identycznie kodowanym wkładkom do zamków, daje nam możliwość pozbycia się wielu niewygodnych kluczy i zastąpienia ich jednym uniwersalnym, który otworzy przed nami wszystkie drzwi naszego domu.

Uciążliwe i wymagające dużej dawki cierpliwości szukanie konkretnego klucza prawdopodobnie zdarzyło się każdemu z nas, wywołując irytację i pobudzając marzenia o jednym, magicznym kluczu, który pasowałby do wszystkich drzwi. Firma Winkhaus, wprowadzając możliwość identycznego kodowania wkładek do zamków sprawiła, że pragnienia te w końcu mogą stać się rzeczywistością.

Uczyń swoje życie łatwiejszym

Dzięki identycznie kodowanym wkładkom do zamków firmy Winkhaus wreszcie nie będziemy musieli zastanawiać się, gdzie schowaliśmy rzadko używany klucz do piwnicy czy strychu, nie narażając się jednocześnie na konieczność noszenia ze sobą całego ich pęku. Pozwoli to nie tylko na zwiększenie naszego komfortu i oszczędzenie czasu, ale również usprawni komunikację w domu lub biurze oraz poprawi bezpieczeństwo. W końcu, podczas sytuacji kryzysowej, takiej jak np. pożar, każda chwila stracona na szukaniu konkretnego klucza potrzebnego do otwarcia pomieszczenia może decydować o przyszłości naszego domostwa i jego mieszkańców. Dodatkowo, możliwość późniejszego dokupienia praktycznie dowolnej ilości wkładek sprawia, że będziemy mogli zamontować je nie tylko w domu czy mieszkaniu, ale również w letniej altanie bądź innym, wybranym miejscu. Tak znaczne ograniczenie ilość kluczy, które zazwyczaj nosimy ze sobą, na pewno sprawi, że nasze życie stanie się zdecydowanie prostsze i bardziej komfortowe.

Zamki Winkhaus na straży bezpieczeństwa

Czym byłby jednak zwiększony komfort, gdyby jednocześnie nie zapewniał wystarczającego poziomu bezpieczeństwa? Na szczęście w przypadku identycznie kodowanych wkładek firmy Winkhaus nie jest to problemem. Zarówno modele AZ, jak i VS, które mają możliwość identycznego kodowania, charakteryzuje wysoki standard bezpieczeństwa, potwierdzony atestem Instytutu Techniki Budowlanej. W obu systemach zastosowano pięć par zastawek (pierwszy rząd zastawek wykonano ze stali hartowanej), które utrudniają próby rozwiercenia zamka. Wkładki te posiadają również zabezpieczenia przed próbami użycia wytrycha - wieloparacentryczny profil kanału klucza z bezpiecznym układem powierzchni blokujących utrudnia wsunięcie do niego innego przedmiotu niż pasujący klucz. Dodatkowo, we wkładkach VS zastosowano system bezsprężynowych, poziomych zastawek blokujących, znacznie zwiększających ilość możliwych kombinacji klucza, co dodatkowo podnosi poziom bezpieczeństwa zamka. Kolejnym atutem atestowanych wkładek Winkhaus AZ i VS jest ich wysoka jakość, potwierdzona wydłużoną, bo aż pięcioletnią gwarancją udzielaną przez producenta.

Projektując identycznie kodowane wkładki do zamków, firma Winkhaus postawiła sobie na celu wyeliminowania irytujących momentów, które poświęcamy na niepotrzebne szukanie i dopasowywanie odpowiedniego, pasującego do danego zamka klucza. System wkładek otwieranych jednym kluczem to rozwiązanie, które na pewno podniesie komfort naszego życia, a dzięki wysokiemu standardowi bezpieczeństwa, jaki charakteryzuje wszystkie zamki firmy Winkhaus, stanie się ono nie tylko prostsze, ale i spokojniejsze.

Więcej o: