Nowy brodzik prysznicowy Kaldewei Superplan Plus z emaliowaną pokrywą odpływu

Superplan Plus to nowy brodzik w ofercie Kaldewei, który zabudowany w płaszczyźnie podłogi, zapewnia bezprogowe przejście pomiędzy strefą łazienki a powierzchnią prysznicową.

Firma Kaldewei posiada rozbudwane portfolio płaskich brodzików do zabudowy w płaszczyźnie podłogi - seria Superplan i Superplan XXL o wyjątkowo dużych rozmiarach.

Od marca 2011 roku asortyment ten został wzbogacony o kolejny, wariant: brodzik Superplan Plus. Nowym elementem, podwyższającym jego walory architektoniczne oraz użytkowe, jest emaliowana pokrywa odpływu w pełni zintegrowana z płaszczyzną brodzika . Powierzchnia do stania jest dzięki temu całkowicie płaska i jednolita optycznie.

Nowe rozwiązanie było możliwe dzięki zastosowaniu zestawu odpływowego KA 125 o zwiększonej przepustowości wody. Jego specjalna konstrukcja dała możliwości bardzo niskiej zabudowy - 109 mm i "schowania" pokrywy odpływu w powierzchni brodzika bez zmniejszenia szybkości odpływu wody.

Brodzik Kaldewei Superplan Plus jest dostępny w dwunastu wymiarach, od 90 x 90 przez 70 x 120, aż do 120 x 120 cm. W wyposażeniu opcjonalnym dostępne są powierzchnia uszlachetniona, ułatwiająca jego utrzymanie w czystości lub powierzchnia przeciwpoślizgowa, zwiększająca bezpieczeństwo pod prysznicem.

Cena brutto: od 2453 zł.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.