Odkurzacz z wbudowaną szczotką

Nowy odkurzacz Electrolux Dust&Gone z wbudowaną szczotką do kurzu pozwala dotrzeć do miejsc, których dotąd nie udało się odkryć żadnemu odkurzaczowi.

Firma Electrolux prezentuje odkurzacz z wbudowaną szczotką do kurzu. Szczotka jest przechowywana w obudowie odkurzacza, gdzie jest automatycznie czyszczona i ładowana elektrostatycznie, aby dokładniej zbierać kurz. Teleskopowa rączka szczotki i elastyczna konstrukcja zwiększają zasięg sprzątania.

Szczotka do kurzu

Badania pokazały, że w prawie 57% europejskich gospodarstw domowych używa się szczotki do kurzu jako uzupełnienia odkurzacza. Szczotkę wykorzystuje się do sprzątania wąskich przestrzeni lub delikatnych powierzchni, których nie można oczyścić odkurzaczem. W rezultacie sprzątanie wymaga dwóch przejść: raz z odkurzaczem, a potem ze szczotką do kurzu.

Kompleksowe odkurzanie

Aby ułatwić domowe porządki i ograniczyć czas potrzebny do odkurzenia mieszkania, Electrolux połączył te dwa narzędzia. W obudowie odkurzacza Dust&Gone umieścił szczotkę do kurzu. Szczotka jest automatycznie czyszczona i ładowana elektrostatycznie, gdy tylko zostanie włożona do włączonego odkurzacza. Nie ma już więcej potrzeby trzepania jej na balkonie lub nad pojemnikiem na śmieci. Teraz podczas jednego przejścia można zarówno sprzątnąć mieszkanie odkurzaczem, jak i oczyścić kurz szczotką. Szczotka pozwoli dotrzeć we wszystkie zakamarki, dzięki teleskopowej rączce i zginanej końcówce.

Dust&Gone z workiem lub bez worka

Odkurzacze Dust&Gone są dostępne w dwóch wariantach - z workiem jako odkurzacz JetMax i bez worka jako SuperCyclone . Oba usuwają kurz z ogromną prędkością.

SuperCyclone wykorzystuje technologię przypominającą działanie cyklonu. Dla lepszych efektów sprzątania i zwiększenia prędkości zasysania kurzu, inżynierowie z firmy Electrolux zoptymalizowali w tym odkurzaczu przepływ powietrza, tworząc więcej przestrzeni dla procesu cyklonicznego.

W odkurzaczu JetMax, worek na kurz jest umocowany w specjalnie zaprojektowanym koszyku Airbasket, który trzyma go w optymalnej pozycji niezależnie od działających sił, umożliwiając stały, silny przepływ powietrza.

Parametry odkurzaczy

- JetMax Dust&Gone ZJM68FD1: moc 2000 W; kolor czarny; zastosowane rozwiązania - regulacja mocy, zwijacz kabla, rury teleskopowe metalowe, filtr HEPA H12, ssawka DustMagnet, szczotka elektrostatyczna, miękkie kółka. Sugerowana cena: 599 zł.

- SuperCyclone ZSC69FD2: moc 2100 W; kolor czarny; zastosowane rozwiązania - pojemnik na kurz 4 l, regulacja mocy, zwijacz kabla, filtr HEPA H12, rury teleskopowe metalowe, szczotka elektrostatyczna, miękkie kółka. Sugerowana cena: 699 zł.

Więcej o: