LED Hermetico firmy Britop Lighting - do zewnętrznego oświetlenia budynków

Britop Lighting powiększył swoją ofertę oświetleniową LED o nowy model oprawy zewnętrznej - Hermetico. Uszczelniona konstrukcja, o modernistycznym kształcie umożliwi atrakcyjne podświetlenie fasad budynków, ciągów komunikacyjnych czy schodów.

Nowy model oprawy zewnętrznej Hermetico , przeznaczony jest do oświetlania i konstruowania efektów świetlnych na zewnątrz budynków. Minimalistyczne wzornictwo i odpowiednia ilość światła umożliwią zaprojektowanie mapy punktów podświetlających obiekty i elementy architektoniczne od zewnątrz. Inspiracją dla stworzenia Hermetico autorstwa Jaco Designe, stał się popularny na rynku model LED Steps Cube.

Hermetico wyróżnia się wzornictwem i jakością - szczelność na poziomie IP44. Prostota formy oraz zespolenie wysokiej jakości stali i jasnej barwy chłodnego światła, emitowanego z góry i dołu lampy, pozwoli wydobyć najciekawsze elementy budowli. Niewielkie rozmiary lampy 163/76/33 mm, uniwersalność montażu oraz wysokie parametry bezpieczeństwa użytkowania zapewniają duże możliwości kierowania światła na warte uwagi detale zabudowy.

Przydomowe iluminacje

Nowoczesne oprawy LED mogą stać się ozdobą każdej fasady domu. Oprawa rozmieszczona w patiach, na przydomowych werandach czy na ścianach tarasów budynków jednorodzinnych podkreśli wyjątkowy kolor lub fakturę elewacji. Światło nowoczesnych diod LED o mocy 5 W, obudowanych oprawą Hermetico rozświetli zewnętrzne szlaki komunikacyjne i wejścia do pomieszczeń. Rozstawione w dwóch rzędach na ścianach przydomowych stref wypoczynku, takich jak tarasy czy werandy, wywoła miły dla oka efekt świetlnego korytarza. Zbuduje wyjątkowy nastrój, uprzyjemni czas spędzony w otoczeniu domu, a także sprawi, że w mroku poczujemy się pewniej i bezpieczniej.

Więcej o: