Preparat do czyszczenia i pielęgnacji zlewozmywaków stalowych

Zadbany, stalowy zlewozmywak nadaje kuchni elegancki i nowoczesny charakter. Wystarczy jednak obecność osadu z kawy, herbaty czy kamienia wapiennego aby zepsuć cały efekt. W utrzymaniu codziennej czystości i zapewnieniu wyjątkowego blasku pomoże preparat firmy Deante do czyszczenia zlewozmywaków.

Do zadań specjalnych

Stal nierdzewna jest niezwykle higienicznym i prostym w utrzymaniu czystości materiałem, jednak brak odpowiedniej pielęgnacji może skrócić jej nieskazitelny wygląd. Dlatego tak istotne jest systematyczne stosowanie środków czyszczących, przeznaczonych specjalnie do tego typu produktów. Nowy preparat firmy Deante do czyszczenia zlewozmywaków pomaga uporać się z uporczywymi śladami po kawie, winie czy herbacie, ale dodatkowo również chroni powierzchnię przed działaniem kamienia i rdzy. Specjalna formuła nabłyszczająca dodaje stali blasku i przedłuża jej charakterystyczny wygląd na długie lata.

Jak stosować?

Dla uzyskania najlepszego efektu, preparat należy rozprowadzać za pomocą wilgotnej ścierki. Żelowa konsystencja ułatwia aplikację oraz precyzyjne dotarcie do brudnych miejsc. Po dokładnym wyczyszczeniu i spłukaniu wodą, zlewozmywak należy wytrzeć do sucha.

- Cena: 36,60 zł brutto

- Pojemność: 250 ml

Więcej o: