Największa na rynku lodówka do zabudowy LCB-1020FNF marki Mastercook

Jeśli robisz duże zakupy raz w tygodniu, z pewnością potrzebujesz na nie więcej miejsca w swojej lodówce, by żywność była przechowywana w odpowiednich warunkach i nie straciła świeżości. Wychodząc naprzeciw takim potrzebom marka Mastercook proponuje chłodziarko-zamrażarkę LCB-1020FNF o największej pojemności na rynku wśród modeli do zabudowy oraz z systemem No Frost w chłodziarce i zamrażarce.

Chłodziarko-zamrażarka LCB-1020FNF marki Mastercook ma niespotykaną, wśród modeli lodówek combi do zabudowy, pojemność - 287 litrów netto . Dzięki niestandardowym wymiarom, wysokości 203 cm i szerokości 60 cm, zachowuje cechy lodówki wolno stojącej. Klasa A+ to z kolei systematyczne oszczędności w domowym budżecie.

Lodówka posiada system No Frost zarówno w chłodziarce, jak i w zamrażarce . Dzięki niemu wnętrze urządzenia jest łatwe do utrzymania w czystości, ponieważ nie wymaga uciążliwego rozmrażania. Wysuwana szuflada Multi Fresh zapewnia utrzymanie zerowej temperatury, przez co ryby i wędliny dłużej zachowują świeżość. Dodatkowymi atutami tego modelu są: podwójna elektroniczna regulacja temperatury i funkcja wakacje. Głębokie balkoniki na drzwiach chłodziarki pozwalają swobodnie rozmieścić artykuły, natomiast szuflada na warzywa, wysuwana na prowadnicach, zwiększa komfort użytkowania.

Lodówkę LCB-1020FNF łatwo wkomponować w meble kuchenne, gdyż nie wymaga stosowania dodatkowej szafy zabudowującej.

Więcej o: