Z myślą o małej kuchni - zlewozmywak Nemo N-100 small

Wybierając wielkość zlewozmywaka do niewielkich kuchni nie musimy już się obawiać, że mniejsze rozwiązanie nie spełni naszych oczekiwań. Firma CCI Sp. z o. o. wprowadza bowiem na rynek zlewozmywak Nemo N-100 small marki Schock - dla dużej wygody nawet w małej kuchni.

Małe jest nie tylko piękne, ale i funkcjonalne

Duża kuchnia jest marzeniem każdego domownika. Nie zawsze jednak mamy do dyspozycji taką przestrzeń, jak byśmy chcieli. Nemo N-100 small został zaprojektowany z myślą o małych kuchniach, w których bierzemy pod uwagę każdy centymetr przestrzeni. Mimo swoich niewielkich rozmiarów (490x510mm) zlewozmywak posiada głęboką komorę (434x180mm), dzięki której zmywanie i płukanie naczyń jest bardzo wygodne. Dodatkowym udogodnieniem są akcesoria, które w swojej funkcjonalności dodają kuchni elegancji: deska szklana oraz wkładka ze stali nierdzewnej spełniają dodatkową funkcję blatu roboczego. Na desce można pokroić produkty, a wkładka posłuży jako cedzak lub też pojemnik do płukania warzyw oraz owoców. Co więcej, na listwie zlewozmywaka Nemo N-100 small Cristalite w jednej linii możemy zainstalować baterię, pokrętło do korka oraz dozownik.

Bezpieczeństwo i wygoda w jednym

Materiał Crystalite+, z którego wykonany jest zlewozmywak Nemo N-100 small, został stworzony z myślą o zapewnieniu bezpieczeństwa użytkownikom produktów marki Schock. W skład materiału wchodzi ponad 80% kwarcu, pozostałą część stanowią akryl i pigmenty. Zalety Crystalite+ widać gołym okiem: materiał jest trwalszy i mocniejszy, jeszcze bardziej odporny na zadrapania oraz zarysowania, a także łatwiejszy do wyczyszczenia. Dzięki jonom srebra dodawanym do masy granitowej, zlewozmywak ma zapewnioną naturalną ochronę antybakteryjną oraz sprawia, że na jego powierzchni nie gromadzą się bakterie.

Produkt jest oferowany w kilku wersjach kolorystycznych: kawa z mlekiem (Colorado), czarny (Nero), czarny z efektem metalicznym (Onyx), kawowy (Mocha), ciemny popiel z efektem metalicznym (Inox), ceglany (Cayenne), szary (Arena) oraz piasek (Terra i Gobi).

Parametry:

- Materiał: Crystalite+

- Wymiary: 490x510mm

- Do szafki: 50 cm, nieodwracalny

- Cena: 1299 zł; promocja na kolory Onyx i Colorado - 1099 zł

- Akcesoria: deska - 299 zł, wkładka ze stali nierdzewnej - 349 zł

Więcej o: