Meble i ceramika łazienkowa Laufen Alessi Onevolution

Legendarna seria ekskluzywnej marki Laufen Alessi One zyskuje nowy wymiar. Alessi Onevolution zmienia wizję łazienki oferując wiele możliwości. Nowości stanowiące kompletne rozwiązanie łazienkowe to umywalki, meble łazienkowe, wanna i brodziki.

Rozszerzona seria zawiera pięć nowych umywalek . Ciekawą propozycję stanowi asymetryczna ścienna umywalka z powierzchnią odkładczą o wymiarach 160 na 50 cm, która może być również montowana na szafce. Nowe spojrzenie na przestrzeń daje także wolno stojąca umywalka ze zintegrowanym postumentem o średnicy 53 i wysokości 90 cm. Propozycje umywalek - nablatowe i półblatowe przeznaczone są do montażu na blacie czy szafce. Szyku i elegancji dodaje umywalkom ceramiczna osłona na odpływ. Umywalki dostępne są w kolorze białym i Warm Grey, które wraz z meblami tworzą spójną kompozycję.

Meble nowej kolekcji to półki i szafki pod umywalki , które tworzą estetyczno-funkcjonalną całość z ceramiką Alessi Onevolution. Wyposażone w szuflady szafki są funkcjonalne, a zastosowanie syfonu w nowej technologii Space Saving Siphon, pozwala na zyskanie dodatkowej przestrzeni podumywalkowej. W serii znalazło się łącznie osiem rodzajów szafek podumywalkowych. Dodatkowo dostępne są blaty, szafki stojące wysokie, szafki wiszące z lustrem i oświetleniem oraz szafki boczne.

Nowe meble występują w dwóch opcjach kolorystycznych - białym i orzechowym (Noce Canaletto). Białe są ręcznie malowane i polerowane, a blaty wykonane są z lanego marmuru. Meble w ciepłym odcieniu orzecha są fornirowane naturalną okleiną. To sprawia, że meble są odporne na zarysowania, działanie wody, wilgoci i zmian temperatury w łazience.

W strefie kąpielowej, nowa seria proponuje wannę owalną do zabudowy oraz brodziki ceramiczne. Estetyczna wanna o gładkich, łagodnych krawędziach obudowana jest z jednej strony drewnianą ławką (symetryczną lub asymetryczną w trzech wymiarach), która może stanowić zarówno siedzisko, jak i wygodną półkę na akcesoria toaletowe.

Wśród brodzików znalazły się: półokrągły narożny o wymiarach 90 na 90 cm i duży prostokątny brodzik o wymiarach 120 na 80 cm zapewniający komfort kąpieli. Można go zamontować w lewym bądź prawym narożniku. Oba dostępne są z powłoką antypoślizgową.

Rekomendowane ceny produktów:

- Umywalka ścienna z możliwością montażu na szafce - 5166 zł brutto

- Umywalka nablatowa ze zintegrowanym postumentem śred. 45 x 40 cm - 4797 zł brutto

- Umywalka nablatowa ze zintegrowanym postumentem śred. 53 x 90 cm - 6396 zł brutto

- Umywalka nablatowa 72 x 52 cm - 3936 zł brutto

- Wanna wolno stojąca - 21 525 zł brutto

- Szafka pod umywalkę o wymiarach 50x80 cm - 8241 zł brutto

- Szafka pod dwie umywalki o wymiarach 50x160 cm - 15 375 zł brutto

- Szafka boczna o wymiarach 35x40x33,2 - 4305 zł brutto

- Brodzik ceramiczny półokrągły - 1845 zł brutto

- Brodzik ceramiczny prostokątny - 2337 zł brutto

Więcej o:
Copyright © Agora SA