Kosiarki automatyczne sterowane za pomocą iPhone!

40% konsumentów na świecie nie ma czasu, aby zadbać o swój ogród, co wiąże się z rosnącą popularnością automatycznych kosiarek. Dla ich właścicieli przygotowano kolejne udogodnienie - aplikację na iPhone przeznaczoną do zdalnego sterowania kosiarką Husqvarna Automower. Dostępna jest ona za darmo w internetowym sklepie App Store.

Za pomocą nowej aplikacji można kosić trawę, nawet będąc poza domem! Każda automatyczna kosiarka Husqvarna Automower , wyposażona w jednostkę komunikacyjną GPS , może być zdalnie włączona i wyłączona, a jej ruchy można śledzić poprzez wyświetlacz iPhone. Aplikacja posiada także pomocne materiały i wskazówki takie, jak: filmy instalacyjne, przewodnik kupującego oraz zestaw najczęściej zadawanych pytań.

Jednostka komunikacyjna GPS jest dostępna dla większości wersji kosiarek Automower, a od 2011 roku jest standardem w modelu 260 ACX. Akcesorium GPS umożliwia także namierzenie złodzieja, w wypadku kradzieży kosiarki, a także powiadomienie alarmowe SMS.

Husqvarna Automower to pierwsze na świecie w pełni zautomatyzowane, inteligentne kosiarki. Zostały tak skonstruowane, aby realizować koszenie niezależnie od kształtu trawnika, obecności przeszkód (takich jak: rośliny, mała architektura ogrodowa itp.), ukształtowania terenu czy pogody. Zastosowane rozwiązania techniczne spowodowały, że kosiarki te są: ekonomiczne, ciche, bezpieczne w użytkowaniu oraz lekkie i o niewielkich rozmiarach.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.