LEKKO - polskie rzemiosło na światowym poziomie. Marka, którą warto znać

W starej kamienicy w Warszawie przy ulicy Jagiellońskiej 32 mieści się niezwykłe miejsce. Oto nieduże mieszkanie, z salonem, kuchnią i łazienka, ale dzięki kilku trikom wydaje się o wiele większe. Kto je zajmuje? Czyim dziełem jest ta znakomita aranżacja?

To siedziba firmy LEKKO, zajmującej się kompleksową realizacją projektów przeszkleń wewnętrznych. Lokal przy Jagiellońskiej jest wizytówką kreatywnego zespołu, stawiającego w projektowaniu wnętrz na minimalizm, prostotę, lekkość oraz industrialny charakter. Twórcom bliski jest zarówno styl skandynawski, jak i duńska filozofia hygge.

Nowoczesny dom

Lokal zaaranżowano jak przestrzeń mieszkalną. Na ścianach dominuje czerwona cegła, a podłoga jest wyłożona jasnym drewnem o wyraźnym rysunku. Nowoczesny design podkreślają wszechobecne przeszklenia. Szklane są ściany oraz drzwi rozwierane i przesuwne. Niektóre przegrody są wypełnione szkłem transparentnym, inne lustrem. Dzięki tym zabiegom wnętrze stało się bardziej przestronne i stylowe. Powstał komfortowy salon, nowoczesna kuchnia oraz funkcjonalna łazienka.

Dom LEKKODom LEKKO Fot. mat. LEKKO

Światło i przestrzeń

Aranżacja pokazuje jednocześnie możliwości firmy – tworzenie nowoczesnych i oryginalnych wnętrz, wcale przy tym niepozbawionych ciepła i przytulności. Ściany ze szkła i metalu dzielą pomieszczenia, ale nie ograniczają światła i przestrzeni. Przeszklenia wewnętrzne są wykonywane ręcznie, to znakomity przykład polskiego rzemiosła na światowym poziomie. Wysoka jakość materiałów daje przy tym gwarancję bezpieczeństwa użytkowania.

Realizacja LEKKORealizacja LEKKO Fot. Krzysztof Lech

Indywidualizm

Konstrukcje ze szkła i metalu mogą być stylowym uzupełnieniem każdego wnętrza: zarówno mieszkalnego, jaki i biurowego oraz użytkowego. Świetnie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie właściciele podążają za nowoczesnymi trendami w aranżacji pomieszczeń. Firma LEKKO proponuje kompletną usługę: od aranżacji, po montaż. Realizując indywidualne projekty, tworzy z każdej przestrzeni wnętrze ekskluzywne, o unikalnym charakterem.

Realizacja LEKKORealizacja LEKKO Fot. mat. LEKKO

Porozmawiajmy…

Adres: Warszawa, ul. Jagiellońska 32 lokal 34 to nie tylko showroom, miejsce sprzedaży i podpisywania umów, ale także miejsce, w którym można swobodnie porozmawiać o designie oraz obecnych trendach we wnętrzach. Organizowane są warsztaty, które młodym przedsiębiorcom umożliwiają wybór i rozwój kompetencji. Można też skorzystać z przestrzeni do pracy oraz sali konferencyjnej. W ten sposób przy Jagiellońskiej tworzy się społeczność zainteresowana projektowaniem, designem oraz samorozwojem.

Aranżacja przestrzeni odzwierciedla zamiłowania i charakter ich użytkowników. Siedziba LEKKO potwierdza, że zespół firmy tworzy polski design na najlepszym światowym poziomie.

W dniach 4-7 października zespół LEKKO będzie można spotkać na targach Warsaw Home

Realizacja LEKKORealizacja LEKKO Fot. mat. LEKKO

Więcej o: