Żaluzje aluminiowe Juun Anwis zwycięzcą w konkursie Dobry Wzór 2019

Żaluzje aluminiowe Juun marki ANWIS zostały jednym z 11 najlepszych polskich produktów 2019 roku w kategorii Sfera Domu, zdobywając główną nagrodę w konkursie Dobry Wzór.

Żaluzje Anwis z nagrodą w konkursie Dobry Wzór 2019

Połączenie koncepcji tradycyjnych plis i żaluzji aluminiowych okazało się świetnym wnętrzarskim rozwiązaniem dla jury Instytutu Wzornictwa Przemysłowego, które w corocznym konkursie Dobry Wzór nagradza polskie produkty i usługi w kategorii Sfera Domu. Produkt oceniono, jako jeden z najlepszych. Pod uwagę brano walory wzornicze i użytkowe, nowatorstwo rozwiązań oraz jakość wykonania. Żaluzje aluminiowe Juun wyróżnił przede wszystkim nowoczesny design, wytrzymała konstrukcja oraz wygodna i bezpieczna obsługa – Child Safety. Tegoroczne jury składające się z przedstawicieli instytucji gospodarczych, m.in. Ministra Przedsiębiorczości i Technologii oraz prezesa Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, uznanych projektantów i architektów doceniło produkt Anwis również za szerokie możliwości aranżacyjne, które daje system konfiguracji kolorów osłony. Dlatego marka Anwis z pewnością ma powody do radości ponieważ Dobry Znak to najstarszy i najbardziej wiarygodny konkurs wzorniczy w Polsce.

Dobry Wzór 2019Dobry Wzór 2019 mat. prasowe

Żaluzja aluminiowa Juun została również wyróżniona w prestiżowym katalogu Dobry Wzór 2019. Znaleźli się tu także wszyscy finaliści tegorocznej edycji.

Uroczysta gala wręczenia nagród oraz prezentacji zwycięskich produktów konkursu Dobry Wzór, w tym żaluzji aluminiowej Juun marki Anwis odbyła się 24 października bieżącego roku. Wszystkie prace pokonkursowej wystawy dostępne będą do 1 grudnia 2019 roku w siedzibie Instytutu Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie. Zapraszamy w imieniu organizatorów.