Anwis Home - aplikacja, która pomoże w wyborze osłon okiennych

Nie wiesz jak zaaranżować przestrzeń okna? Skorzystaj z aplikacji Anwis Home. Daje możliwość nałożenia wirtualnej osłony okiennej na skanowany obszar, zmianę osprzętu i koloru produktu. To doskonały sposób, aby sprawdzić jak wybrana żaluzja lub roleta komponuje się z resztą domu.

Stworzenie pięknej aranżacji okiennej nie było jeszcze takie łatwe. Z nową aplikacją Anwis Home, która wykorzystuje zamontowaną w telefonie kamerę można łatwo i szybko dopasować osłonę okienną do wystroju pomieszczenia i elewacji domu. Wszystko według własnych upodobań.

Modele osłon wykonane są w technologii 3D. Można więc oglądać je z dowolnej perspektywy. To doskonały sposób, aby sprawdzić jak wybrana osłona komponuje się z resztą domu. Rozszerzona rzeczywistość (AR) dokładnie odwzorowuje autentyczny wygląd systemów osłonowych, którymi w dowolnej chwili można sterować: podnosić, opuszczać, a w przypadku żaluzji poziomych – zmieniać kąt nachylenia lamel. Tym samym aplikacja Anwis Home w pełni symuluje obecność zainstalowanej w oknie osłony. Wśród dostępnych rozwiązań znajdują się: żaluzje drewniane, plisowane oraz fasadowe, co zapewnia szerokie możliwości aranżacyjne.

Zapisuj i udostępniaj gotowe realizacje!

Aplikacja Anwis Home pomaga w dopasowaniu osłon okiennych do aranżacji wnętrza.Aplikacja Anwis Home pomaga w dopasowaniu osłon okiennych do aranżacji wnętrza. Fot. Anwis

Aplikacja samodzielnie mierzy rozmiar wizualizowanej osłony okiennej. Po zapisaniu projektu, jej wymiar jest widoczny w opisie zdjęcia. Potem przygotowaną wizualizację można wysłać za pomocą wiadomości MMS lub udostępnić na Facebooku czy Instagramie.

Menu programu umożliwia też przesłanie projektu do wybranego salonu sprzedaży – partnerów handlowych marki Anwis. Zapewnia to szybki kontakt z profesjonalnym doradcą, który na podstawie dostarczonych materiałów przygotowuje indywidualną ofertę handlową.

Aplikacja umożliwia również przejście na stronę marki – anwis.pl, gdzie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące systemów osłonowych Anwis.

Zalety aplikacji Anwis Home

  • Mały rozmiar aplikacji 
  • Prosta i intuicyjna obsługa
  • Możliwość sterowania osłoną w czasie rzeczywistym
  • Szczegółowe odwzorowanie systemów oraz detali w oparciu o technologię 3D
  • Dostępność popularnych systemów wewnętrznych i zewnętrznych, w tym żaluzji drewnianych, plisowanych oraz fasadowych
  • Możliwość sprawdzenia rozmiarów wybranej osłony
  • Opcja zapisania przygotowanej wizualizacji w pamięci urządzenia
  • Możliwość szybkiego przejścia do mapy partnerów handlowych Anwis i przesłania projektu do wybranego salonu sprzedaży

Aplikacja Anwis Home pomaga w dopasowaniu osłon okiennych do elewacji domu.Aplikacja Anwis Home pomaga w dopasowaniu osłon okiennych do elewacji domu. Fot. Anwis

Sprawdź, jaki efekt końcowy uzyskasz, decydując się na konkretny rodzaj osłony. Pobierz aplikację Anwis Home i przekonaj się, czy wybrane rozwiązanie spełni twoje aranżacyjne oczekiwania. Przymierzaj, aranżuj, baw się dowolnością wyboru osłon okiennych.