Bezprzewodowy dkurzacz Triflex marki Miele. Poznaj jego super moce

Elastyczność, skuteczność i szybkość - to 3 największe zalety nowego odkurzacza marki Miele. Do tego można dodać jeszcze elegncki design. Czym jeszcze wyróżnia się spośród innych odkurzaczy dostępnych na rynku?

Nowość w segmencie odkurzaczy pionowych

Innowacyjna koncepcja 3w1 polega na tym, że jeden odkurzacz nie tylko przyśpieszy i ułatwi rutynę sprzątania i odkurzania. Jak? PowerUnit – kluczowy moduł urządzenia i jego serce – może być umieszczony na dole, co pozwala na wygodne odkurzanie dużych powierzchni bez obciążania nadgarstków. Co ważne odkurzacz jest wolnostojący, więc w każdej chwili możesz przerwać odkurzanie, postawić go i np. zebrać z podłogi przeszkadzające przedmioty, jak choćby porozrzucane zabawki dziecka. Gdy PowerUnit jest umocowany na górze  w trybie dużego zasięgu, to skutecznie i bez wysiłku  odkurzysz trudno dostępne miejsca np. pod meblami, a także sufit i ściany! Odkurzaczem Triflex bez problemy wyczyścisz także kanpę, fotele oraz tapicerkę w samochodzie. 

Odkurzacz TriflexOdkurzacz Triflex Fot. Miele

Jak ładować odkurzacz Triflex? Ile czasu pracuje na jednym ładowaniu

Jedno ładowanie umożliwia odkurzanie bez przerwy nawet 60 min. W tym czasie możesz odkurzyć powierzchnię 125 m². Odkurzacz możesz ładować za pomocą bazy ładującej zamontowanej na ścianie lub jeśli wolisz wystarczy podłączyć akumulator do prądu. 

Odkurzacz TriflexOdkurzacz Triflex Fot. Miele

Co warto wiedzieć o odkurzaczu Triflex?

Odkurzacz ten jest przede wszystkim przyjazny alergikom, rodzinom z dziećmi i zwierzętami w domu. Skutecznie pochłania nawet najmniejszy brud i jest bardzo łatwy w czyszczeniu. Odkurzacz marki Miele wyróżnia się także elektroszczotką, która umożliwia bardzo szybkie i skuteczne sprzątnięcie dużych powierzchni. Szczotka jest wyposażona w dodatkowe oświetlenie, dzięki czemu podczas sprzątania nie umknie ci żaden szczegół. 

Więcej o: