Automatyczna suszarka, która nie niszczy ubrań? Taka już istnieje i ma o wiele więcej zalet

W większości zagranicznych domów gospodarze nie wyobrażają sobie wypełniania obowiązków bez automatycznych suszarek. Chociaż w polskich domach to stosunkowo nowy wynalazek, może się okazać, że stanie się jednym z ulubionych. Automatyczna suszarka jest szybka, cicha, nie niszczy ubrań i zmieści się praktycznie wszędzie.

W jaki sposób działa suszarka do ubrań?

Suszarki do ubrań są naprawdę różne. Mają niezliczoną ilość zalet, o których zaraz się przekonasz. Przede wszystkim są wybawieniem dla każdej rodziny, która nie tylko często robi pranie, ale i potrzebuje szybko je wysuszyć. Suszenie w automatycznej suszarce jest przyjemne i bezproblemowe, szczególnie jeśli wykorzysta się suszarkę Beko Slim. W jaki sposób działa? Wykorzystuje metodę kondensacji. Polega ona na tym, że ogrzane powietrze tłoczone do bębna przez pompę ciepła, wydobywa z tkanin wilgoć w postaci pary wodnej, a następnie skrapla ją we wbudowanym pojemniku. Po skończonym suszeniu musisz tylko opróżnić zbiornik z zebranej wody. To banalnie proste i szybkie. Oprócz tego suszarka Beko Slim jest całkowicie bezpieczne dla twoich ubrań – nie wpływa na ich kolor i nie odkształca materiału.

Poznaj zalety suszarek Beko Slim

1. Nie jest droga w użytkowaniu

Pierwszą niewątpliwą zaletą suszarki Beko Slim jest to, że nie potrzebuje ona dostępu do kanalizacji. Aby działała wymaga, wyłącznie podłączenia do źródła zasilania. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom suszarki Beko zużywają niedużą ilość energii. Według danych miesiąc użytkowania suszarki Beko z klasą energetyczną A+++ to tylko 9 złotych (przy średniej cenie 60 gr/kWh).

2. Nie hałasuje, jest pojemna i będzie ładnym wyposażeniem twojej łazienki

Suszarki Beko są świetne dla rodzin z małymi dziećmi. Jeśli chcesz uniknąć hałasu i cenisz sobie ciszę, suszarka Slim będzie dobrym i rozsądnym wyborem. Maksymalna głośność pracy urządzeń z linii slim wynosi 65 dB, co odpowiada natężeniu rozmowy między dwojgiem ludzi. Szum wydobywający się z łazienki nie będzie przeszkadzał ci w codziennych obowiązkowych i przyjemnościach – gotowaniu, sprzątaniu, czytaniu, ale też pracowaniu.

Kolejną zaletą jest to, że suszarki automatyczne Beko oferują możliwość załadunku aż 7 kg prania! Są pojemne, ale nieduże. Dzięki temu nie będą kolejnym zbędnym i brzydkim wyposażeniem twojego domu. Bez trudu zmieszczą się pionowo ułożone na pralce marki Beko.

3. Oszczędzi twój czas

Prawda jest taka, że tradycyjne suszenie trwa naprawdę długo. Czasem to nawet kilkanaście godzin. Dzięki suszarce Beko Slim to może się zmienić. Ubrania możesz mieć gotowe do założenia nawet w godzinę przy wyborze szybkiego cyklu suszenia. Oprócz tego w większości przypadków ubrania są też wyprasowane. Suszarka Beko redukuje zagniecenia i nadaje ubraniom miękkość i połysk.

4. Suszarka Beko Slim zadba o ciebie i twoje ubrania

To mit, że automatyczne suszarki niszczą twoje ubrania. W zasadzie to wolnostojące pranie, powieszone na balkonie czy suszarce może się okazać niebezpieczne dla twoich ubrań. Działają na niego wtedy zanieczyszczenia w powietrzu i światło słoneczne, które powoduje blakniecie kolorów. Automatyczna suszarka ochroni i zadba o twoje rzeczy. Korzystając z niej, unikniesz ryzyka przebarwień lub zniekształceń. Pomoże ci w tym chwalone przez konsumentów technologia EcoGentle™, która zachowuje kolory ubrań dzięki innowacyjnej technologii suszenia. W dodatku warto też mieć na uwadze, że niektóre modele pralek Beko Slim mają wbudowaną technologię SteamTherapy. Na czym ona polega? Nie zawsze potrzebujemy całego cyklu prania. Czasem wystarczy nam odświeżenie. System SteamTherapy wykorzystuje parę do neutralizacji nieprzyjemnych zapachów i przywraca tkaninom idealną świeżość. Oprócz tego warto też dodać, że automatyczna suszarka chroni też twoje zdrowie i zdrowie domowników. Bardzo często suszenie prania w tradycyjny sposób może powodować rozwój różnego rodzaju pleśni, to natomiast skutkuje alergią i katarem siennym, a czasami nawet astmą. Suszarka automatyczna nie zwiększa wilgoci powietrza.

suszarka automatyczna BEKOsuszarka automatyczna BEKO fot. mat.prasowe

Czy już wiesz, że chcesz mieć automatyczną suszarkę?

Automatyczna suszarka w twoim domu, może się okazać niezawodnym sprzętem. Ułatwi ci codzienne funkcjonowanie i przyspieszy suszenie ubrań. Oprócz tego zadba o to, aby twoje rzeczy dłużej pozostały niezniszczone i w dobrym stanie. Będzie też dbać o domowników. Nie przeszkadza w codziennym funkcjonowaniu – jest cicha, pojemna, a oprócz tego naprawdę ładna. Estetyka ma tu równie ważne znaczenie. Koniec z metalową, niewygodną i rozkładaną suszarką do ubrań, która stoi w salonie lub sypialni. Suszarka Beko Slim zmieści się w łazience, a ty nie odczujesz tego, że zajęła dużo miejsca. Marka Beko ma w swojej ofercie aż siedem propozycji suszarek: DF7312GXW, DF7312GXW, EDF7434GXA, MDF7312XW, MDF7434RXC, MDF7444CX, MDF7444CX.

Zastanawiasz się, w jakim przedziale cenowym kupisz suszarkę Beko? Jedną z tańszych opcji jest Beko DF7312GXW kosztuje obecnie 1999 zł. Droższym model jest Beko DF7434XRA – zapłacisz za niego 2199 zł. Tutaj cena nie powinna grać roli. Suszarki automatyczne to zakup na lata, który musi być dostosowany do twoich potrzeb i wymagań.

Suszarka BEKOSuszarka BEKO fot. mat. prasowe

Więcej o: