Mniej zagnieceń, idealna świeżość ubrań, oszczędne pranie. Nowe technologie suszarek zaskakują

Nie zajmuje dużo miejsca, dba o tkaniny i jakość ubrań oraz oszczędzi twój czas - automatyczną suszarkę do prania warto mieć w swoim domu. Jest komfortowa w użytkowaniu, cicho pracuje, a do tego sprawia, że większość wyjętych z niej ubrań nie wymaga już prasowania. Suszarki Beko są naszpikowane technologiami, ale są też inne powody, dla których warto w nie zainwestować.

Automatyczne suszarki Beko – szybkie i wygodne suszenie przez cały rok

Klasyczne suszarki do prania zajmują miejsce i szpecą pomieszczenia. Korzystając z tego tradycyjnego rozwiązania, musisz pranie rozwiesić, a następnie odczekać aż do 8 godzin, zanim zdąży ono wyschnąć. Czasami brakuje też miejsca na kolejne mokre ubrania i trzeba kombinować, gdzie rozwiesić więcej odzieży.  Innym minusem tego sposobu jest to, że zwiększa on wilgotność powietrza, co może prowadzić do powstawania pleśni i grzybów na ścianach i suficie. W efekcie może to również powodować problemy zdrowotne domowników.

Automatyczna suszarka do ubrań to jedno z nowoczesnych udogodnień, podobnie jak zmywarka do naczyń czy samo sprzątający odkurzacz. Decydując się na jej zakup, oszczędzasz czas na rozwieszanie i zbierania prania, możesz też zapomnieć o ciągłym przestawieniu klasycznej suszarki z miejsca na miejsce. Suszarki Beko są praktyczne i niedrogie w utrzymaniu. Nie niszczą ubrań i są bezpieczne nawet dla delikatnych i szlachetnych tkanin. Latem nie musisz wystawiać prania na słońce, aby szybciej wyschło, dzięki czemu zapobiegasz blaknięciu kolorów i licznym odkształceniom od sznurka i spinaczy.

Suszarki Beko nie potrzebują odpływu wody - możesz je postawić w dowolnym miejscu w domu, nie tylko w łazience. Mają one specjalny zbiornik, do którego zbiera się woda, a jego opróżnienie zajmuje mniej niż minutę. Automatyczną suszarkę możesz postawiać na pralce - najwygodniej zrobić to używając dedykowanego łącznika, wtedy masz gwarancję, że nic się nie stanie podczas pracy urządzenia. W ofercie marki Beko znajdziesz również suszarki w wersji Slim - dedykowane do małych łazienek i niewielkich pomieszczeń. Mają tylko 46 cm głębokości, a wysuszysz w nich aż 7 kg prania. Automatyczna suszarka to świetne rozwiązanie zarówno dla singla, jak i dużej rodziny.

suszarka Bekosuszarka Beko fot. Beko

Unikalne technologie w suszarkach Beko

Przed zakupem suszarki, powinieneś się dobrze zastanowić jaki model będzie najlepszy dla ciebie i z szerokiej oferty dostępnych na rynku modeli wybrać tę, która spełni twoje oczekiwania. Oprócz ładnego designu warto skupić się też na parametrach. Oto sześć technologii, które znajdziesz w suszarkach Beko.

  • Moc pary - czasami zdarza się tak, że nasze ubrania wymagają jedynie odświeżenia. Zamiast je specjalnie prać, możesz skorzystać ze specjalnego programu Steam Therapy, który wykorzystuje parę do neutralizacji nieprzyjemnych zapachów i przywraca tkaninom idealną świeżość.
  • Pompa ciepła - dzięki niej część energii cieplnej z cyklu parowania zostaje odzyskana i użyta do szybszego i bardziej oszczędnego suszenia odzieży. Suszenie w suszarce Beko z pompą ciepła jest ekonomiczne i bezpieczne dla twoich tkanin.
  • Kompaktowe wymiary - są to jedne z najbardziej kompaktowych suszarek na rynku. Oferują możliwość załadunku aż 7 kg prania przy głębokości zaledwie 46 cm (dotyczy wybranych modeli). Dzięki temu zyskasz więcej miejsca i bez trudu postawisz suszarkę na pralce (najlepiej za pomocą specjalnego łącznika).
  • Klasa energetyczna A +++  - wysoka klasa energetyczna suszarek automatycznych daje gwarancję bardzo niskiego zużycia energii. Odciąży to twój budżet, a przy tym zadbasz o środowisko naturalne.
  • Czujnik Flexy Sense - jest automatyczny i dostosuje czas suszenia do wybranego przez ciebie programu, objętości i wilgotności wsadu. To daje pewność, że ubrania będą lekkie i przyjemne w dotyku. * (Brak czujnika Flexy Sense w modelach: MDF7312XW i DF7312GXW)
  • Silnik inwerterowy - zapewnia wydajność i niski poziom zużycia energii. Gwarantuje też cichą pracę urządzenia, aby zapewnić ci maksymalny komfort.* (Nie dotyczy wszystkich modeli).

Modny design suszarek Beko - dopasują się do łazienki i innych pomieszczeń w twoim mieszkaniu

Automatyczne suszarki Beko oprócz tego, że są funkcjonalne, energooszczędne i praktyczne, mają również nietuzinkowy design. Ich klasyczny wygląd sprawia, że świetnie wyglądają w każdej aranżacji. Najczęściej decydujemy się ustawić suszarkę w łazience - modele Beko w białym i czarnym kolorze dopasują się do stylu skandynawskiego, retro, czy rustykalnego. Ustaw je w najbardziej dogodnym dla siebie miejscu - na pralce lub obok niej, w towarzystwie szafek lub w specjalnie wydzielonej do tego przestrzeni. Modną, a zarazem wygodną opcją jest jej zabudowa - dzięki temu zachowasz jeszcze większą funkcjonalność pomieszczenia.

automatyczna suszarkaautomatyczna suszarka fot. Beko

Więcej o: