Raz wypróbujesz już nigdy nie zrezygnujesz. Ten sprzęt to "must have" w każdym domu

Suszarka automatyczna coraz częściej stanowi podstawowe wyposażenie domu. Nowoczesna technologia sprawiająca, że ubrania nie tylko nie są zniszczone, ale też dłużej pozostają w dobrej kondycji w połączeniu z kompaktową konstrukcją umożliwiającą zamontowanie sprzętu nawet w niewielkich pomieszczeniach to elementy, za które pokochaliśmy suszarki do ubrań. Zobacz, dlaczego jeszcze warto zdecydować się na suszarkę bębnową.

Suszarka do ubrań - oszczędność czasu, miejsca i energii 

Suszarka automatyczna do prania pozwala zaoszczędzić czas i miejsce – standardowe suszenie trwa stosunkowo długo, w szczególności zimą, gdy możliwości suszenia prania na zewnątrz są ograniczone. Ponadto, rozwieszone pranie zajmuje dużo przestrzeni, a tej przeważnie nam brakuje. Suszarka bębnowa umożliwia wyeliminowanie tych dwóch problemów: koniec z praniem rozwieszonym w łazience czy pokoju, nie trzeba też czekać na to, aż ulubione ubrania wyschną.  

Nowoczesne suszarki Beko z linii Slim zajmują niewiele miejsca – idealnie sprawdzą się na niedużych przestrzeniach. Co szczególnie istotne, wąskie suszarki (o głębokości 46 cm) nie tracą na wydajności, spokojnie można w nich wysuszyć nawet 7 kg prania. Bez problemu można je umieścić na dowolnej pralce, co ułatwiają specjalnie zaprojektowane łączniki. 

Jeśli obawiasz się, że suszarka kondensacyjna będzie pobierała dużo prądu i okaże się mało ekologicznym rozwiązaniem, postaw na nowoczesne modele Beko. Sprzęt ten posiada wysoką klasę energetyczną - A+++, co sprawia, że w czasie pracy zużycie energii pozostaje na bardzo niskim poziomie. Nowoczesne suszarki z pompą ciepła to propozycja dla tych, którym zależy na wydajnej pracy i niskim poborze prądu. Wybór sprzętu tego typu to korzyść nie tylko dla portfela, ale też dla planety!  

Suszarka automatyczna - sprzęt dla każdego 

Prowadzisz intensywny tryb życia i szkoda Ci czasu na czekanie, aż pranie wyschnie, a może masz małe dzieci lub alergika w domu? Suszarka automatyczna do ubrań to wprost wymarzony sprzęt dla osób żyjących w szybkim tempie lub często wykonujących pranie. Niedługi czas pracy (w szczególności, gdy porówna się go do tradycyjnego suszenia) w połączeniu z technologią dbającą o to, by ubrania po wysuszeniu były gotowe do wstawienia do szafy oraz nie wymagały prasowania sprawiają, że suszarka to już powoli "must have" w każdym domu.  

Nowoczesne suszarki bębnowe Beko to propozycja dla osób, które cenią sobie komfort – poziom hałasu w czasie pracy urządzenia nie przekracza 65 dBA, co odpowiada natężeniu dźwięku w czasie zwyczajnej rozmowy. Suszarka może więc pracować w czasie snu dziecka czy w godzinach przeznaczonych na odpoczynek. 

Suszarki automatyczne Beko - must have nowoczesnego domuSuszarki automatyczne Beko - must have nowoczesnego domu fot. Beko

Suszarka bębnowa - must have w każdym domu 

Suszarkę automatyczną docenią nie tylko rodzice małych dzieci czy alergicy, ale też osoby szczególnie dbające o kondycję i odpowiednią konserwację ubrań. Zastosowana w nich technologia umożliwiająca indywidualne dopasowanie czasu suszenia do wybranego wcześniej programu, a także objętości i stopnia wilgotności wsadu gwarantuje najbardziej korzystne warunki suszenia prania. Po zakończeniu cyklu ubrania są pachnące, ciepłe i gotowe do wstawienia do szafy. Wiele z nich nie będzie wymagało prasowania – suszarkę automatyczną pokochają osoby, które nie przepadają za tą czynnością. 

Co szczególnie istotne, suszarki do prania nie niszczą ubrań. Bez obaw wysuszysz w nich ukochaną sukienkę czy delikatną bluzkę, wystarczy tylko dopasować program do rodzaju materiału oraz wybrać efekt, który chce się uzyskać.  

Suszarka automatyczna to sprzęt, który doskonale sprawdzi się niemal w każdym domu. Dzięki niej można zaoszczędzić sporo czasu, miejsca, a także energii, pokochają ją rodzice małych dzieci, alergicy, osoby dbające o ubrania oraz wszyscy ci, którzy żyją w biegu. 

Więcej o: