Meble ISTE

(Za)iste piękne meble: Polska firma Iste pojawiła się na rynku dziewięć lat temu i od razu zyskała wielu zwolenników, którzy doceniają elegancję i oryginalność oferowanych przez nią mebli wypoczynkowych. Można je kupić wyłącznie w salonach firmowych. Jest ich w Polsce kilka, jeden z nich - w Jankach pod Warszawą.

Producent ma już na swoim koncie znaczące sukcesy - na przykład fotel 0116/04 został nagrodzony Diamentem Meblarstwa. W salonie w Jankach można obejrzeć prawie wszystkie meble tej firmy. Podzielono je na szesnaście kolekcji stylistycznych nazywanych programami (nie mają nazw, tylko oznaczenia numeryczne). Dokładne informacje na ich temat znajdziemy przy wyeksponowanych w salonie meblach oraz na kartach, które można zabrać do domu.

Kupując mebel, dostajemy wraz z nim jego "paszport", w którym oprócz informacji technicznych są też praktyczne wskazówki dotyczące konserwacji itp. Raz na jakiś czas kolekcje są zmieniane, wtedy można nabyć meble po niższych cenach. Sklep oferuje też zakupy na raty. Przy zamówieniu wpłacamy 20 proc. ceny kupowanych mebli; na jego realizację czeka się 30 dni. Transport na odległość 30 km od sklepu jest wliczony w cenę, przy większej płacimy ok. 1,40 zł/km.

Adres sklepu: Warszawa, pl. Szwedzki 3 Park Handlowy Janki tel. 22 331 01 45 www.iste.pl

Dni i godziny otwarcia: poniedziałek-sobota: 10.00-20.00 niedziela: 10.00-18.00

Oferta: meble wypoczynkowe, poduszki, wałki

Powierzchnia wystawiennicza: 295 m kw.