Wielofunkcyjne sprzęty do małych wnętrz - oszczędzaj miejsce

W małych wnętrzach, gdzie liczy się każdy centymetr, najlepiej sprawdzą się meble pełniące kilka funkcji jednocześnie. Dzięki nim efektywniej wykorzystasz posiadaną przestrzeń.

Meble i inne elementy wyposażenia wnętrz posiadające kilka funkcji oraz składane, jak żadne inne pasują do małych mieszkań i kawalerek. Pozwalają zaoszczędzić miejsce, a także oferują rozwiązania ułatwiające życie. Urządzając małe wnętrze, warto zwracać uwagę czy np. stół da się złożyć i czy posiada schowek pod blatem. Jeśli decydujemy się na stolik kawowy to właśnie najlepiej z półką lub szufladą pod blatem. Warto też zainwestować w kanapę z funkcją spania - jest to mebel wręcz stworzony dla niewielkich mieszkań. Krzesła i stołki powinny się natomiast składać, bądź dawać łatwo sztaplować. To wszystko to jednak tylko podstawy.

Wybraliśmy 16 oryginalnych mebli i sprzętów do małych wnętrz. Wszystkie pełnią co najmniej dwie funkcje. Niektóre z nich są naprawdę innowacyjne i potrafią zaoszczędzić dużo miejsca oraz ułatwić codzienne funkcjonowanie.

Zobacz wideo
Więcej o: