Dodatki do białych kuchni

Białe kuchnie są coraz popularniejsze. Jakie dodatki do nich pasują? Kolorowe, ale również takie, które podkreślą szlachetność bieli. Zobacz nasze propozycje.

Białe meble kuchenne są ponadczasowe. Polecają je projektanci wnętrz i styliści. Ładnie się komponują z ciemnymi blatami. Żeby jednak podkreślić ich urok, konieczne są odpowiednio dobrane dodatki i wyposażenie. Dzięki nim aranżacja kuchni nabierze wyrazu.

Zobacz także: 8 białych kuch - modnie i z pomysłem >>

Do białych mebli kuchennych można dobrać dodatki w niemalże każdym kolorze. Wszystko zależy od stylu w jakim urządzamy kuchnię i od tego, jaki efekt chcemy osiągnąć. Decydując się na dodatki czy wyposażenie AGD w intensywnych kolorach, ożywimy wystrój kuchni i dodamy mu trówymiarowości. Takie dodatki pasują do nowoczesnych aranżacji. Natomiast jeśli wolimy styl retro, najlepsze będą pastelowe dodatki. W ostatnich latach jest też popularny sprzęt AGD w pastelowych odcieniach. Czarne dodatki bądź w stonowanych odcieniach beżu, błękitu i szarości sprawdzą się w klasycznie urządzonych kuchniach. Dzięki dodatkom w takich odcieniach podkreślimy szlachetność bieli.

Wybraliśmy 18 dodatków i sprzętów do kuchni w różnych stylach.

PRZEJDŹ DO GALERII >>

Więcej o: