Nowe baterie kuchenne TEKA - Zabawa kolorem i kształtem

W przemyślanym wnętrzu ważną rolę odgrywają detale, które nadają pomieszczeniu charakteru. Dlatego warto na nie zwrócić uwagę projektując lub remontując kuchnię. Czasami wystarczy całkiem niewiele - oryginalna ozdoba czy nietypowa bateria kuchenna, aby wnętrze nabrało nowego wyrazu. Dla wszystkich, którzy myślą o zmianach w wystroju kuchni, TEKA przygotowała bogatą ofertę wysokiej jakości baterii kuchennych.

Żyj kolorowo

Intensywne, energetyczne kolory w kuchni potrafią wprawić w dobry nastrój. Dzięki barwnym akcentom wnętrze wygląda radośniej. Nowe baterie kuchenne TEKA INCA Fashion Colors w oryginalnych kolorach, ożywią strefę zmywania. Różowa fuksja, soczysta pomarańcz, żółta limonka, delikatna szarość i pastelowy azul - oferta jest naprawdę bogata. Baterie INCA charakteryzują się klasycznym, półokrągłym kształtem i prostym, eleganckim wykończeniem. Wylewka obraca się o 360°. W głowicy znajduje się trwały zawór ceramiczny, a w perlatorze zamontowano system anti-scale, zapobiegający odkładaniu się kamienia.

Świetlista poświata

Baterie kuchenne TEKA ICON Moonlight zostały pokryte specjalną powłoką fotoluminescencyjną, która ładuje się energią świetlną i sprawia, że bateria świeci w ciemności aż do 12 godzin. Ich powierzchnię zabezpieczono przed śladami palców. Baterie kuchenne ICON są dostępne w trzech żywych kolorach: niebieskim, czerwonym i zielonym. Znajduje się w nich perlator z systemem anti-scale który zapobiega osadzaniu się kamienia oraz wysokiej jakości głowica z zaworem ceramicznym.

Dla osób, które chciałyby mieć oryginalną baterię w bardziej stonowanym wydaniu proponujemy baterie kuchenne TEKA ICON z tegranitu. Do wyboru kolory Onyx i Carbon.

Elastyczna wylewka

Nowe baterie kuchenne Formentera mają elastyczną, ruchomą wylewkę, która ułatwia prace kuchenne. Dzięki niej zarówno zmywanie, jak i płukanie owoców lub warzyw stanie się łatwiejsze, a strumień wody dotrze wszędzie tam gdzie będzie potrzebny. Wylewka znajduje się w oplocie stalowym - w modelach w kolorze chromu lub w oplocie gumowym - w modelach z kolorem białym lub czarnym. Wysokiej jakości głowica z zaworem ceramicznym zapewnia długotrwałą niezawodność baterii, a perlator z systemem anti-scale, chroni przed osadzaniem się kamienia.

Awangardowe wzornictwo

Wszystkie baterie z linii ICON cechuje niezwykle oryginalne wzornictwo. Nowa bateria kuchenna ICON 939 została zaprojektowana w oparciu o kształty charakterystyczne dla serii ICON. Wzbogacono ją o elastyczną ruchomą wylewkę w oplocie stalowym, która ułatwia pracę przy zlewozmywaku. Bateria ICON 939 ma specjalny perlator z systemem anti-scale, zapobiegającym osadzaniu się kamienia oraz głowicę z zaworem ceramicznym. Wyróżnia ją też mieszacz idealnie dopasowujący się do podstawy, na której umieszczono wylewkę.