Korzyści z zakupu produktów ANWIS z montażem

Przy wyborze przesłon okiennych niezwykle ważne jest, aby wszystko, czego potrzebujemy, znaleźć w jednym miejscu. Profesjonalne doradztwo, przesłony indywidualnie dobrane do potrzeb i - co niezwykle ważne - fachowy montaż.

Zakup osłon przeciwsłonecznych w punkcie partnerskim ANWIS daje wiele korzyści. Otrzymamy fachową poradę bez względu na to, czy urządzamy nowy dom, czy wyposażamy stary. Kompetentni doradcy pomogą w każdej kwestii – dobiorą właściwy rodzaj przesłon i system sterowania, dokonają odpowiedniego pomiaru i profesjonalnego montażu. Nie bez znaczenia jest także doradztwo w zakresie dostosowania przesłon do powierzchni pomieszczenia, dostępu do światła dziennego, nasłonecznienia czy po prostu naszych potrzeb i wygody. W ten sposób powstanie kompletna oferta przygotowana specjalnie dla nas.

Przede wszystkim dystrybutorzy firmy ANWIS mają własne, profesjonalne ekipy wykonawców. Producent dokłada wszelkich starań, aby zachować wysoką jakość i funkcjonalność przesłon okiennych, nie tylko do wykonania finalnego produktu, ale także do jego montażu. Dlatego cyklicznie przeprowadzane są szkolenia dla fachowców, podczas których doradcy techniczni ANWIS dzielą się z nimi swoją wiedzą. Po zakończeniu montażyści doskonale znają wszystkie przesłony okienne dostępne w ofercie ANWIS oraz tajniki ich instalowania. Ich umiejętności potwierdzają wydawane przez producenta certyfikaty

Anwis

Warto skorzystać z kompleksowej oferty zakupu przesłon dedykowanych do wnętrza domu bądź przesłon zewnętrznych z montażem zwłaszcza wtedy, gdy mamy ograniczony budżet na wykończenie domu. Powierzenie starannie wybranych, wysokiej jakości przesłon nieodpowiedzialnym i niedoświadczonym fachowcom może mieć fatalne skutki. Jeśli przesłony zostaną niewłaściwie, niedbale zamontowane, nie tylko nie będą płynnie działać i nieestetycznie wyglądać, lecz także mogą zostać uszkodzone. Ich naprawa wiąże się z dodatkowymi kosztami (a czasem nawet z ponownym zakupem produktu) i wydłużeniem czasu aranżacji domu. Z tego powodu zawsze należy zlecać prace montażowe sprawdzonym ekipom. Lepiej więc nie ryzykować i zlecić prace jednej, sprawdzonej firmie, która doskonale zna przesłony ANWIS, fachowo się będzie z nimi obchodzić i bezbłędnie je zamontuje (zgodnie z wytycznymi producenta) z zastosowaniem wszystkich niezbędnych akcesoriów. Dzięki temu będą bezawaryjnie spełniać swoje zadanie przez wiele lat.

Więcej o: