VII "Interior Design Forum" - fokus na trendy!

Piękne kolory, fantazyjne wzory, różnorodne faktury - wszystko to podziwiać można było na targach tekstyliów domowych, które odbyły się w zeszłym tygodniu w strefie konferencyjnej na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Zwiedzający mieli okazję zapoznać się z ofertą m.in. takich firm jak Interoom, Multidecor, Multicontract, Gerster. Zainteresowaniem targowych gości cieszyły się propozycje firm: Marcin Dekor, Mottivo, MAGDecor, Dekoma, Artex, Indes Fuggerhaus, Rad-Pol, InterDecorPro, Ridex, Ozlem, i Scaglioni,

Frekwencja była bardzo duża, goście wręcz oblegali stoiska wystawców. Byli oni zainteresowani zarówno dekoracjami okiennymi, jak też produktami zdobiącymi podłogi, ściany, aż po tkaniny obiciowe, stołowe i inne.

Nie mniej uwagi zaproszeni goście poświęcili wydarzeniom towarzyszącym targom. O trendach w wyposażeniu wnętrz na wiosnę i lato 2016 wg Fashion Snoops opowiedział Jerzy Osika, prezes firmy Promedia. Wyodrębnił m.in. takie trendy, jak "Biological" wyrażający tęsknotę za naturą, "Experience" koncentrujący się na zmysłowym doświadczaniu, "Art Colony" łączący motywy podróżnicze, etniczne i rzemieślnicze, "Simple Praire" kojarzący rustykalny romantyzm z nienachalną industrią, "Island Way" czerpiący z wybiegów mody promujących nowe interpretacje klasycznych motywów egzotycznych, oraz "Smart" prezentujący futurystyczny minimalizm, skupiony na rozwoju inteligentnych rozwiązań dla domu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.