Perspektywa - spotkania dla architektów i designerów z gościem specjalnym

Cykl spotkań dla architektów i projektantów - Perspektywa - powraca w nowej formule. Gościem wieczorów będzie Dorota Szlachcic. Współautorka innowacyjnego Afrykarium zdradzi kulisy swoich największych projektów. Wstęp wolny. Zapisy już trwają!

Dorota Szlachcic , laureatka Honorowej Nagrody SARP Wrocław 2015 r., dołącza do grona gości wieczorów Perspektywa. W Polsce zyskała rozgłos dzięki niezwykłemu projektowi wrocławskiego Afrykarium, największego oceanarium Europy, ale wieczory architektów i designerów będą świetną okazją do rozmowy o innych intrygujących projektach. Między innymi Oceanario de Namibe w Angoli oraz schronisku wysokogórskim w Nepalu. Słynna architekt będzie drugą obok Jacka Rozenka , trenera biznesu, gwiazdą spotkań.

Inspiracja i innowacja

Dorota Szlachcic opowie o kulisach pracy nad słynnymi budynkami, a także przybliży tematykę konkursów architektonicznych. Jak sama twierdzi, takie inicjatywy pozwalają przewietrzyć umysł, znaleźć nowe idee i innowacyjne pomysły. To właśnie zajęcie drugiego miejsca w konkursie Himalayan Mountain Hut umożliwiło architekt udział przy realizacji unikalnego schroniska górskiego w Nepalu, które kształtem nawiązuje do turystycznego śpiwora.

- Obecność Doroty Szlachcic to okazja do przyjrzenia się nietypowym projektom od podszewki. Doświadczona architekt podpowie gościom, jak znaleźć w sobie pokłady kreatywności potrzebne do realizacji tego typu zawodowych wyzwań - mówi Magdalena Dymek, marketing manager w firmie Häfele, pomysłodawcy wieczorów Perspektywa.

Lekcja samodoskonalenia

Podobnie, jak w ubiegłym roku, gościem specjalnym wieczorów Perspektywa będzie też Jacek Rozenek - doświadczony coach i trener biznesu. Tym razem gościom spotkań opowie o metodach skutecznej perswazji, relacjach z klientami i zarządzaniu pracownią oraz własnością intelektualną. Dzięki szkoleniu obecni na spotkaniach goście dowiedzą się, jak przekonywać klientów do swoich pomysłów i sprawiać, by inni chcieli je realizować. Architekci i designerzy obecni na wieczorach Perspektywa poszerzą wiedzę o komunikacji z klientem i skutecznym wykorzystywaniu potencjału pracowników.

Wieczory architektów i designerów Perspektywa odbędą się w 7 największych miastach Polski. Trzy najbliższe spotkania odbędą się w: Warszawie (24 listopada 2015 r.) Poznaniu (26 listopada 2015 r.) Wrocławiu (2 grudnia 2015 r.)

Zapisz się już teraz! Rejestracja na spotkania jest możliwa poprzez skorzystanie ze specjalnego formularza na stronie perspektywaspotkania.pl . Spotkania lub przez wysłanie maila na adres perspektywa@prexpert.com.pl. Wstęp wolny. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Wieczory architektów i designerów Perspektywa http://perspektywaspotkania.pl/ FILM: https://www.youtube.com/watch?v=W9FNURGw86g Formularz zgłoszeniowy http://perspektywaspotkania.pl/zapisz-sie/ Organizator spotkań: Häfele Polska

Więcej o: