Akademia Roca: Łazienka dostępna

Akademia Roca to unikatowy projekt przeznaczony dla osób poszukujących funkcjonalnych, ekologicznych i estetycznych rozwiązań dotyczących wyposażenia łazienki.

Celem Akademii jest udzielenie merytorycznego wsparcia wszystkim, którzy są na etapie urządzania łazienki. Rozważając remont i dobierając produkty, materiały informacyjne Akademii Roca pomogą w wyborze najlepszych rozwiązań. Korzystając z doświadczenia internautów, blogerów wnętrzarskich oraz ekspertów Roca tworzymy kompleksowe poradniki. W raportach Akademii Roca znajdziemy odpowiedzi na wiele pytań i wątpliwości, propozycje gotowych rozwiązań, zapis doświadczeń osób mających za sobą remont łazienki oraz wskazania konkretnych produktów odpowiadających różnym potrzebom. Wierzymy, że wspólnie uda nam się stworzyć kompendium wiedzy pomocne dla każdego, kto zmierza się z wyzwaniem urządzenia łazienki idealnej.

Najnowszy numer poradnika Akademii Roca został poświęcony tematowi łazienki dostępnej - zaprezentujemy w nim porady i rozwiązania, które ułatwią aranżację tego pomieszczenia tak, aby mogli z niej korzystać wszyscy, również osoby ze szczególnymi wymaganiami i potrzebami.

Łazienka w każdym domu jest pomieszczeniem, z którego korzystają wszyscy, również osoby starsze, niepełnosprawne oraz dzieci. Jest to grupa odbiorców ze szczególnymi wymaganiami i potrzebami - łazienka dostępna jest przeznaczona właśnie dla nich.

Jej najważniejszymi cechami jest ergonomia, użyteczność i przede wszystkim bezpieczeństwo. Jednak przy aranżowaniu takiej przestrzeni nie należy zapominać o estetycznym i funkcjonalnym wykończeniu.

Więcej: Akademia Roca

Więcej o: