Targi Dom Inteligentny już w najbliższy weekend

157 marek zaprezentuje swoje nowości już w najbliższy weekend 8-10 kwietnia podczas targów Dom Inteligentny oraz AV&Home Cinema Show w Krakowie. Piąta edycja będzie więc rekordowa!

Piąta edycja Targów Dom Inteligentny oraz AV&Home Cinema Show to trzy niezwykłe nowości. Pierwsza (coś specjalnie dla Kobiet) to Strefa Designu Ewa & wnętrze Ewy Mierzejewskiej.

Druga dla miłośników audio i video, czyli pojedynek Winyl vs Taśma vs Plik. Pierwszy taki na świecie!

Trzecia to Strefa Architekta, gdzie będzie można zasięgnąć cennych konsultacji.

To już piąta edycja targów w Polsce, poprzednie odbywały się na Stadionie Narodowym, a w tym roku pierwszy raz są na południu, w Krakowie. Duże grono odwiedzających będą stanowili ci, którzy są w trakcie budowy domu lub wyposażania od podstaw mieszkania. Zamiast jeździć od sklepu do sklepu, spędzać tygodnie na poszukiwaniu informacji w internecie o konkretnych rozwiązaniach, przyjdą na targi, poświęcą jeden dzień na rozmowy z producentami, architektami, instalatorami i wyjdą z niezbędną wiedzą. Inna grupa, która na pewno nas odwiedzi, to pasjonaci śledzący rynek nowości.

Organizatorzy zadbali o osoby zainteresowane designem. Ewa Mierzejewska – niekwestionowana liderka polskiego stylu i designu, wieloletnia redaktor naczelna miesięcznika "Dom & Wnętrze" oraz polskiej edycji magazynu „Martha Stewart Living”, prowadząca programy telewizyjne o architekturze i designie, właścicielka portalu „Ewa&wnętrze”, najlepsza polska blogerka wnętrzarska, zorganizuje podczas targów specjalną strefę designu „Ewa&wnętrze”. Zaprezentują się w niej designerskie i unikalne firmy z całego świata. Ewa będzie będzie również gwiazdą specjalnego wieczoru VIP, podczas którego opowie o tym, od czego zależy udana współpraca między inwestorem prywatnym a architektem.

Z kolei w strefie AGD nie zabraknie sprzętu dla najbardziej wymagających, nowoczesnych Pań domu oraz najnowszych robotów ułatwiających im pracę. Panowie będą mogli zaszaleć w strefie audio video oraz poznać instalacje domów inteligentnych, energooszczędnych i ekonomicznych. Młodzież wybrać i kupić słuchawki, a dzieci spędzić czas w specjalnej strefie dla nich.

Wojna światów na AV&Home Cinema Show 2016 – pojedynek trzech najważniejszych formatów w historii audio.

Arkadiusz Walus - organizator wydarzenia przygotował dla odwiedzających niezwykłą atrakcję – możliwość bezpośredniego porównania trzech głównych formatów, które ukształtowały współczesne audio – taśmy magnetofonowej, płyt winylowych i plików muzycznych. W dodatku każdy z uczestników odsłuchów będzie mógł oddać głos na swojego faworyta. Wynik wyborów ogłoszony zostanie po AV&HCS, a wśród głosujących organizatorzy rozlosują atrakcyjne nagrody.

Pokazy porównawcze odbywać się będą z użyciem specjalnie na tę okazje skonstruowanego przełącznika przez cały czas trwania AV&HCS, w specjalnie zaadaptowanej pod względem akustycznym ok. 140 metrowej sali odsłuchowej. Swój udział już teraz zapowiedzieli muzycy, prezenterzy radiowi, oraz przedstawiciele branży audio. System demonstracyjny zostanie oparty o intrygujące, rodzime i zarazem unikalne w skali światowej kolumny Zeta Zero Orbital 360. Świat taśm (w tym legendarnych Ampex Grand Master 499 Gold i Quantegy GP9) reprezentować będzie magnetofon Revox Studer A-700.

Kiedy: 8-10 kwietnia 2016 r.
Gdzie: Expo Kraków, ul. Galicyjska 9

Więcej informacji: www.dominteligentny.pl

Targi Dom Inteligentny 2016 już 8 kwietnia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.