Startuje największy salon Agata w Polsce

Nowy salon sieci Agata rozpoczyna działalność 18 listopada. Zlokalizowany na warszawskim Targówku wyróżnia się wśród sklepów sieci rozmiarem i ofertą. Powstała w nim m.in. strefa premium z produktami od luksusowych marek, co jest nowością w ofercie salonów Agata.

Nowy salon na Targówku wyróżnia się na tle innych sklepów sieci Agata. Jego powierzchnia to aż 25 tys. m kw., czyli ponad dwa razy więcej niż w przypadku otwartego w czerwcu br. sklepu w Częstochowie. Sklep zajmuje dwie kondygnacje, na których mieści się ponad 20 tys. mebli i artykułów wyposażenia wnętrz od ok. 300 producentów z Polski i z zagranicy. Ekspozycja składa się z prawie 200 przykładowych aranżacji różnych pomieszczeń. Do tego wydzielono specjalną, liczącą 2 tys. m kw., Strefę Premium. Jest to nowość w sklepach sieci Agata. W strefie znajdują się markowe meble od producentów z Włoch i Niemiec. Jest to asortyment z wyższej półki, o charakterze luksusowym. Ceny z tej strefy są już znacznie wyższe, za żyrandol można tam zapłacić 8 tys. zł, a za fotel 13 tys. zł.

Promocje na weekend otwarcia

Na szczęście Agata nie zapomniała o swoich dotychczasowych klientach. Z okazji otwarcia od 18 do 24 listopada będzie obowiązywać specjalna gazetka promocyjna, w której można znaleźć dziesiątki produktów w atrakcyjnych cenach. Jednym z hitów cenowych jest sofa Dakota przeceniona aż o 50 proc. - z 1999 zł na 999 zł. Dodatkowo do 20 listopada w całej Polsce trwa promocja „Rabaty do 20% albo 50 rat 0%”, która będzie też obowiązywała w nowym salonie. Dzięki temu klienci w weekend otwarcia mogą zakupić wybrany asortyment po obniżonych cenach lub skorzystać z atrakcyjnego systemu ratalnego.

Agata to nie tylko meble

Salony Agata 2016 Sklep na terenie Parku Handlowego Targówek jest już 20. salonem Agata w Polsce i kolejnym, który powstał w oparciu o nową identyfikację wizualną sieci.  Jeszcze do niedawna sieć funkcjonowała pod nazwą Agata Meble. Słowo "Meble" zostało symbolicznie wyrzucone z nazwy, gdyż sklepy poszerzyły swój asortyment o artykuły dekoracyjne i oświetlenie. Szeroka oferta obejmuje wszystko - od sprzętów kuchennych, przez biurowe, dekoracje, systemy do przechowywania, lampy, tekstylia i wiele więcej. Także w nowym salonie na warszawskim Targówku dział z dekoracjami zajmuje dużo miejsca i można w nim znaleźć wiele ciekawych sprzętów w każdym stylu i w przystępnych cenach.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.