Huugy - marka, która ceni wygodę i funkcjonalność

Słowo "huugy" budzi różne skojarzenia. Jednym kojarzy się z angielskim "to hug" czyli przytulać, nawiązuje też do duńskiej filozofii szczęścia "hygge". W każdym wypadku słowo wywołuje pozytywne emocje, ciepło i poczucie bezpieczeństwa. Te same cechy kierowały twórcami marki huugy, której produkty miały być obecne w chwilach spędzanych z rodziną i przyjaciółmi.

Huugy - jak powstała marka?

Lampiony i latarenki to doskonała dekoracja ogroduLampiony i latarenki to doskonała dekoracja ogrodu Fot. huugy materiały od partnera

Produkty marki huugy od projektu, aż po wykończenie powstają w Polsce. Zakład produkcyjny firmy znajduje się północno-wschodniej Polsce, na zielonych, czystych i nieskażonych działalnością człowieka terenach. 

Huugy zajmuje się produkcją palenisk, koszy ogniowych, grilli, ogrzewaczy i kominków ogrodowych. W ofercie nie brakuje też gamy produktów, które znajdą swoje miejsce w przestrzeni ogrodu czy tarasu, takich jak: lampiony, latarenki. Marka oferuje także regały na drewno oraz meble ogrodowe. 

Linię nowości huugy stworzył polski projektant Jacek Wojciech Suszek. Dzięki niemu zwyczajne produkty zyskały nowy, niezwyczajny wymiar.

Kosz ogniowyKosz ogniowy Fot. huugy materiały od partnera

Założenia marki huugy

Palenisko to świetna alternatywa dla tradycyjnego ogniskaPalenisko to świetna alternatywa dla tradycyjnego ogniska Fot. huugy materiały od partnera

Motywem przewodnim przy projektowaniu i produkcji przedmiotów marki jest komfort i zadowolenie użytkownika. Producent dba, by huugy kojarzyła się z produktami wygodnymi i prostymi w użyciu. Bardzo ważny jest także design, produkty muszą pięknie komponować się z otoczeniem. Twórcom zależy, żeby przedmioty huugy stanowiły nieodłączny element spotkań w gronie rodziny, przyjaciół, wspólnych posiłków, zabawy oraz relaksu na świeżym powietrzu.

Założeniem marki jest także ekologia. Głównym przetwarzanym surowcem jest metal, który można wtórnie wykorzystać. 

Produkty huugy - jakie są?

Palenisko ogrodowe - gwarancja wygody i bezpieczeństwaPalenisko ogrodowe - gwarancja wygody i bezpieczeństwa Fot. huugy materiały od partnera

Produkty marki cechuje funkcjonalność przez cały rok. Kominki, paleniska czy kosze ogniowe szczególnie przypadną nam do gustu jesienią, rozświetlą ogród blaskiem i umilą chłodne wieczory. Lampiony i latarenki przyozdobią i rozjaśnią ogród, taras czy balkon. Znajdziemy je w wersji stojącej lub do zawieszenia. Część modeli regałów ma kółka, dzięki czemu łatwo możemy je przestawiać z miejsca na miejsce. Producent podkreśla, że wszystkie produkty mają nie tylko służyć swoją funkcjonalnością, ale również stworzyć niepowtarzalny nastrój i bezpieczną, komfortową przestrzeń.

Już wkrótce w ofercie pojawią się farby żaroodporne, które pozwolą na samodzielnie odnowienie palenisk czy kominków.

Ogniska w gronie przyjaciół to świetna forma spędzania wolnego czasu.Ogniska w gronie przyjaciół to świetna forma spędzania wolnego czasu. Fot. huugy materiały od partnera

Więcej na temat marki huugy oraz same produkty znajdziemy na stronie internetowej: https://www.huugy.com/pl oraz w sklepie internetowym https://shop.huugy.com. Do końca października produkty marki można kupić z 20% rabatem.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.