Świąteczne dekoracje w Jysk [CENY]

Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami. To czas, w którym dekorujemy nasze domy wyjątkowymi, zarezerwowanymi specjalnie na ten okres ozdobami. Zobaczcie, jakie świąteczne dekoracje znajdziecie w tym roku w JYSK.

W tegorocznej świątecznej kolekcji JYSK wyraźnie widać dwa motywy przewodnie. Pierwszy świąteczny trend to "blask". Duńska sieć inspiruje do dekoracji domu za pomocą lśniących elementów. W kolekcji pojawiają się brokaty, metaliczne nadruki, kryształowe dodatki. Bardzo podobają nam się tegoroczne tekstylia. Warto zwrócić uwagę na błyszczące poduszki STREJNE w kształcie gwiazdek oraz pokryte cekinami poduszki NIDHUG. Pięknie prezentują się również świeczniki na tealighty, dostępne w kilku odcieniach srebra i złota.

Dekoracje ELLE (3 sztuki w opakowaniu). Przecenione z 16,95 zł na 7,50 zł.Dekoracje ELLE (3 sztuki w opakowaniu). Przecenione z 16,95 zł na 7,50 zł. Fot. mat. prasowe JYSK

Drugi świąteczny trend w JYSK opiera się na tradycyjnych odcieniach czerwieni i zieleni. Dużo tu surowego drewna i klasycznych motywów. Nie zabrakło również zabawnych figurek krasnali - tak charakterystycznych dla Skandynawii. 

W JYSK dostępny jest szeroki wybór lampek świątecznych. Są tu zarówno na lampki tradycyjne, jak i oryginalne lampki z ładnymi detalami np. GRENDAL, które mają kształt małych grzybów leśnych. Miłośnicy minimalizmu również znajdą coś dla siebie. Ciekawie prezentuje się prosta, symboliczna, drewniana choinka SAGA.

Przejrzeliśmy dokładnie ofertę sklepu i wybraliśmy kilkanaście najciekawszych świątecznych dekoracji z JYSK!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.