Świąteczna porcelana marki Fyrklövern

Elegancka porcelana sprawdzi się nie tylko podczas przyjęć, ale również na co dzień. Zobaczcie, jaką świąteczną porcelanę ma w swojej ofercie skandynawska marka Fyrklövern.

Fyrklövern to jedna z największych firm w branży porcelany, szkła i dekoracji wnętrz w Skandynawii. Założona została w 1974 roku i szybko zyskała uznanie klientów na całym świecie. Z bogatej oferty Fyrklövern wybraliśmy 4 kolekcje, które idealnie sprawdzą się na świątecznym stole!

Serwis DIAMOND tworzony został przez skandynawskich projektantów Dyrberg/Kern jest elegancki i ponadczasowy. Utrzymany jest w tonacji srebrzystej bieli, zdobiony 18-karatowym złotem, a wzór dekorujący porcelanę inspirowany jest diamentowymi szlifami.

SANTA CHRISTMAS od FyrklövernSANTA CHRISTMAS od Fyrklövern Fot. Fyrklövern

Kto powiedział że święta muszą być "na poważnie"? Przytulny, domowy nastrój w swojej kolekcji SANTA CHRISTMAS uchwyciła projektantka Anne Rooslien. Klasyczne wzornictwo porcelany wypełniają kolorowe, ręcznie malowane wizerunki świątecznych skrzatów i zwierząt w zimowej scenerii. Pełne fantazji i artystycznego kunsztu, tworzą ciepły i radosny klimat, podkreślając wyjątkową atmosferę świąt.

Serwis MOMENTS od FyrklövernSerwis MOMENTS od Fyrklövern Fot. Fyrklövern

Biel i czerwień w zestawieniu ze złotymi dodatkami to jedno z najbardziej popularnych eleganckich połączeń świątecznych, które zawsze sprawdzają się podczas świąt. Zastawa MOMENTS CHRISTMAS zaprojektowana została przez Marię Montazami. To piękna kompozycja bieli i czerwieni, ze zdobieniami z 18-karatowego złota oraz subtelnym dekorem przypominającym płatki śniegu, girlandy i gałązki jemioły. 

?SA'S CHRISTMAS RED od Fyrklövern?SA'S CHRISTMAS RED od Fyrklövern Fot. Fyrklövern

Kolecje ÅSA’S CHRISTMAS to bajkowe spojrzenie na magię świąt. Bajkowe krasnale i dekor wzbogacony elementami z 18-karatowego złota stanowią charakterystyczne elementy tej zastawy. Kolekcje dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.