Zimowa kolekcja w Netto [CENY]

Miękkie koce, pościel w skandynawskim stylu oraz drewniane latarenki. Sklepy Netto wprowadziły właśnie nową, zimową kolekcję.

Przyzwyczailiśmy się już do tego, że popularne sieci handlowe mają w swojej ofercie również małe meble i dekoracje do domu. Duńska sieć Netto (mająca ok. 370 sklepów w Polsce) wprowadziła właśnie nową, zimową kolekcję. Musimy przyznać - jest świetna!

Przytulnie pod kocem

W sklepach Netto pojawiło się mnóstwo tekstyliów. Warto zwrócić uwagę przede wszystkim na koce. Zmarzluchom z pewnością przyda się miękki i dwustronny koc (49,99 zł) lub gruby i futrzany pled (89,99 zł). Dla tych, którzy wolą lżejsze rozwiązania, Netto przygotowało ręcznie tkaną, bawełnianą narzutę (49,99 zł). Przytulny zimowy charakter nadadzą naszemu wnętrzu miękkie dodatki, np. futrzany stołek (49,99 zł) dostępny w różnych wersjach kolorystycznych.

Śpij w ciepłej pościeli

Nie od dziś wiadomo, że w bawełnianej, ładnej pościeli śpi nam się po prostu lepiej. W Netto wypatrzyliśmy dwustronną pościel (55,99 zł) w skandynawskim stylu. Pojawiają się na niej sowy, jelenie, konie lub pióra. Ciekawie prezentują się również miękkie czarno-białe poduszki (14,99 zł). Ich zwierzęce motywy zbliżą nas do natury i wspaniale dopełnią zimowo-świąteczny wystrój mieszkania. Dla najmłodszych przygotowano bawełnianą pościel we wzory charakterystyczne dla filmów Star Wars, Harry Potter i Jurassic World. 

Więcej światła!

Aby się odprężyć, nasz organizm potrzebuje nie tylko ciepła, ale też światła. Zimą mało słońca dociera do Nas przez chmury, dlatego powinniśmy sami zadbać o jego odpowiednią dawkę. W Netto znajdziemy drewniane latarnie (69,- zł) lub lampiony z motywem zimowej krainy (36,99 zł). Podobają nam się również małe świeczniki z gwiazdkami (26,99 zł). 

Oferta obowiązuje od poniedziałku 3 grudnia do wyczerpania zapasów i obowiązuje w sklepach sieci Netto na terenie całej Polski.

Więcej o:
Copyright © Agora SA