Lidl otwiera sklep internetowy

Lidl dołącza do grupy sklepów stacjonarnych, które oferują również sprzedaż internetową. Ta popularna w Polsce marka niebawem uruchomi swój wirtualny sklep, który właśnie znajduje się w fazie testów. Jesteście ciekawi, co Lidl ma nam do zaoferowania?

Sklep internetowy Lidl

Lidl jest jednym z najchętniej odwiedzanych sklepów w naszym kraju. Było zatem kwestią czasu, kiedy rozszerzy swoją ofertę o sklep internetowy. Na stronie www.Lidl-sklep.pl znajdą się produkty przemysłowe - m.in.: akcesoria kuchenne, AGD, sprzęt elektroniczny, narzędzia oraz tekstylia. Na początku w sklepie pojawi się ponad 650 produktów - wszystkie w atrakcyjnych, niskich cenach - i liczba ta będzie systematycznie rosła. Co ciekawe, asortyment będzie zmieniany aż trzy razy w tygodniu! Obecnie sklep znajduje się w fazie testów, ale już niebawem zostanie oficjalnie otwarty. To krok mający na celu zwiększenia dostępności oferty Lidla dla jego klientów - oraz pozyskania nowych, którzy nie mają w swojej okolicy sklepu stacjonarnego.

W ciągu ostatnich dwóch lat wdrożyliśmy kilka innowacyjnych projektów z kategorii e-commerce: platformę do rezerwacji win i innych alkoholi WinnicaLidla.pl, witrynę do rezerwacji wycieczek Lidl-podroze.pl czy nową aplikację mobilną Lidl Plus. W dobie, gdy dostęp do Internetu jest coraz większy, oferowanie usług internetowych jest jednym z najważniejszym kierunków rozwoju sieci handlowych. Cieszymy się, że Lidl Polska również uczestniczy w tej internetowej rewolucji

– podsumowuje Maksymilian Braniecki, Prezes Zarządu Lidl Polska.

Sklep internetowy Lidl - ponad 650 produktów na początek

Gdy witryna wystartuje, będziemy mogli wybierać spośród 650 produktów przemysłowych w atrakcyjnych cenach. Bedzie to zarówno oferta marek własnych - narzędzia Parkside, tekstylia damskie Esmara, odzież sportowa Crivit czy sprzęt AGD Silvercrest, jak też marki producentów. Na stronie Lidl-sklep.pl pojawi się asortyment zbliżony do tego, który będziemy mogli znaleźć w sklepach stacjonarnych - oraz dodatkowo oferty specjalne, dostępne tylko przez internet. Produkty będą wymieniane trzy razy w tygodniu - w poniedziałek, czwartek i sobotę.

Od początku naszej działalności w Polsce naszym celem jest oferowanie wysokiej jakości produktów w atrakcyjnej, niskiej cenie. Cieszymy się, że dzięki Lidl-sklep.pl dostęp do nich będzie jeszcze prostszy. Pracowaliśmy nad tym projektem od pewnego czasu, w tworzenie go były zaangażowane koleżanki i koledzy z wszystkich działów naszej firmy. Wierzymy, że sklep internetowy będzie cieszył się dużą popularnością zarówno wśród naszych stałych jak i nowych klientów

– podsumowuje Piotr Rogowski, Członek Zarządu Lidl Polska.

Sklep internetowy Lidl - jak kupować?

Czy w sklepie internetowum Lidl-sklep.pl będzie można dokonywać zakupów na podobnych zasadach jak w innych? Po zgromadzeniu wybranych produktów w "koszyku", będziemy mieć do wyboru kilka form płatności: przelewem internetowym, kartą płatniczą oraz Blikiem. Zamówienie dostarczy nam pod wskazany adres (w całej Polsce) kurier z firmy InPost lub Geis. Lidl gwarantuje nam dostarczenie zakupów w ciągu 3 dni od uiszczenia zapłaty. Koszt dostawy za zamówienie do 149 zł wyniesie 9,99 zł, a powyżej kwoty 149 zł otrzymamy dostawę bezpłatnie. Zakupy będziemy mogli zwrócić w ciągu 30 dni - bezpłatnie, jeśli skorzystamy z usług Poczty Polskiej.

Więcej o: