ZYSKAJ MAX W TK MAXX - upoluj wyjątkowe okazje!

ZYSKAJ MAX W TK MAXX - oto hasło przewodnie najnowszej akcji znanej i lubianej sieci sklepów. Marka chce zachęcić swoich klientów do wyszukiwania okazji w cenach obniżonych do 60% względem regularnych cen tych produktów w Polsce i na świecie. Czy warto? O tym nie trzeba nikogo przekonywać! A jak szukać tych wyjątkowych perełek?

ZYSKAJ MAX W TK MAXX

Najnowszej kampanii TK MAXX towarzyszy ciekawy spot reklamowy - wyjątkowy w swojej formie, bo zainspirowany klasycznymi musicalami. Wystąpili w nim specjaliści od łowienia zakupowych okazji oraz osoby, które do tej pory nie wykazywały zbyt dużego entuzjazmu w kierunku takich poszukiwań - lub zwyczajnie nie wiedziały, jak zagłębić się w bogatą ofertę TK MAXX. Właśnie tym drugim, niezbyt mocno zaprzyjaźnionym z produktami sprzedawanymi w tej sieci sklepów, eksperci pokazują, jak dokonywać niezwykłych odkryć na własną rękę.

Zalety kupowania w TK MAXX

A sposób jest bardzo prosty - wystarczy odwiedzać regularnie sklepy TK MAXX - częste dostawy gwarantują, że nawet kilka razy w tygodniu na półkach pojawią się nowe rzeczy. Warto też zaglądać do więcej niż jednego punktu - ponieważ oferty poszczególnych sklepów zwykle różnią się między sobą. Ważne jest też nastawienie - duża ilość różnorodnych produktów nie powinna nikogo zniechęcać, wręcz przeciwnie - należy potraktować taką formę sprzedaży jako dobrą zabawę. Może całkiem przypadkiem uda się znaleźć coś, czego szukaliśmy dawno temu, a czego nie było w żadnym sklepie? Może namierzyć piękne talerze, które świetnie wzbogaciłyby aranżację stołu na święta? I wreszcie - to szansa na kupienie naprawdę wyjątkowych dekoracji do domu, ubrań i butów, czy przedmiotów codziennego użytku w atrakcyjnych cenach. Wizyta w sklepie TK MAXX może być dla dorosłego tym, czym czekoladowe jajko z niespodzianką dla dziecka - w środku na pewno będzie coś ciekawego, ale jeszcze nie wiemy, co.

TK MAXX w świecie gier

Postępowanie według zasad i wskazówek, które mają nas doprowadzić do jakiegoś celu przypomina nieco grę. Wygrać chce każdy, a walka z rywalami o wyprzedzenie ich na drodze do nagrody dodatkowo podnosi poziom rozgrywki i zaostrza apetyt na finał. Jednym zdaniem - to świetna zabawa! Marka TK MAXX w pełni się z tym zgadza, dlatego posłużyła się taką inspiracją do stworzenia salonu gier TK MAXX, który 12 kwietnia 2019 roku w The Nest przy ul. Pięknej 49 w Warszawie został zaprezentowany ludziom mediów (blogerom i dziennikarzom). Zaproszeni goście wzięli udział w różnego rodzaju grach i zabawach, przy czym celem każdej z nich było nauczenie uczestników robienia zakupów w TK MAXX. Polowanie na wirtualne skarby, jak się okazało, potrafi przynieść podobny dreszczyk emocji, jak w przypadku prawdziwych poszukiwań!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.