Nowy odkurzacz bezprzewodowy Dyson V11 Absolute

Nowy odkurzacz bezprzewodowy Dyson V11 Absolute to owoc ponad dziesięciu lat pracy rozwojowej nad odkurzaczami bezprzewodowymi i silnikami cyfrowymi Dyson. Jest urządzeniem łączącym inteligentne rozwiązania i nowoczesne oprogramowanie - a wszystko po to, by sprzątanie domu stało się jeszcze bardziej wygodne i efektywne.

Nowy odkurzacz bezprzewodowy Dyson V11™ Absolute

Odkurzacz Dyson V11™ Absoluteto nowa jakość inteligentnego sprzątania - za sprawą trzech wbudowanych w urządzenie mikroprocesorów monitorujących wydajność urządzenia do 8000 razy na sekundę. Znajdują się one w systemie Dynamic Load Sensor wewnątrz elektroszczotki High Torque, wewnątrz silnika cyfrowego Dyson V11, oraz wewnątrz baterii. Dzięki nim możliwe jest automatyczne dostosowanie mocy ssania do typu powierzchni, którą akurat sprzątamy oraz sprawdzenie, ile czasu odkurzacz może jeszcze pracować.

Projektujemy odkurzacze od ponad 25 lat i nigdy nie przestajemy się rozwijać. W przypadku bezprzewodowego odkurzacza Dyson V11 skupiliśmy się nie tylko na poprawie wydajności urządzenia, ale także na opracowaniu bardziej inteligentnych rozwiązań, aby naprawdę pomagać naszym klientom w sprzątaniu

- James Dyson.

Elektroszczotka High Torque z systemem Dynamic Load Sensor (DLS™)

Elektroszczotka rozpoznaje rodzaj powierzchni, a następnie automatycznie dopasowuje moc ssania. System Dynamic Load Sensor (DLS™) inteligentnie wykrywa opór przy szczotce monitorując jej pracę 360 razy na sekundę i automatycznie zmienia prędkość silnika dopasowując odpowiednią moc ssania do dywanów i podłóg twardych. Dzięki temu mamy pewność, że wszystkie powierzchnie zostaną dokładnie wyczyszczone.
Jest to najmocniejsza elektroszczotka, którą stworzył Dyson. Silnik cyfrowy Dyson obraca się z prędkością 125 000 obr./min; tworząc moc ssania mocniejszą niż większość odkurzaczy bezprzewodowych. W samej elektroszczotce High Torque zamontowano dodatkowo element uszczelniający wykonany z poliuretanu, który zapewnia jej lepsze przywieranie do podłogi.

Ekran LCD: powiadomienia w czasie rzeczywistym

Dzięki wbudowanemu ekranowi LCD mamy lepszą kontrolę nad sprzątaniem. Wyświetla on m.in.:

 • bieżącą wydajność urządzenia - w tym wybrany tryb mocy i pozostały czas pracy
 • przypomnienie o koniecznej konserwacji filtra, co jest ważne dla zachowania optymalnej wydajności odkurzacza
 • powiadomienia o blokadach urządzenia oraz podpowiedzi, w jaki sposób możemy się ich pozbyć
 • informacje o nieprawidłowym podłączeniu filtrów.

Do 60 minut pracy bez utraty mocy, dzięki najsilniejszej baterii Dyson *

Najmocniejsza bateria Dyson jest wyposażona w 7 większych ogniw niklowo-kobaltowo-aluminiowych o dużej pojemności, co zapewnia o 20% większą moc ssania niż w odkurzaczu Dyson Cyclone V10™.
Inteligentne systemy monitorowania i czujniki wysokości mierzą wydajność baterii cztery razy na sekundę, aby zoptymalizować moc. System mierzy pojemność baterii i używa algorytmu, który w miarę upływu czasu „uczy się” jak urządzenia danego użytkownika jest używane, by obliczyć pozostały czas pracy. Wyświetlany czas uwzględnia tryb mocy, końcówkę i rodzaj odkurzanej powierzchni.

*odnosi się do trybu Eco na podłogach twardych

20% większa moc ssania niż w odkurzaczu Dyson Cyclone V10™*

Inżynierowie firmy Dyson przeanalizowali każdy szczegół poprzedniego modelu silnika cyfrowego Dyson V10. W najnowszej wersji silnika cyfrowego Dyson V11, wirującego z prędkością nawet do 125.000 obr./min., rozwiązania zapewniają prosty przepływ powietrza, zmniejszają drgania, co pomaga zwiększyć ssanie oraz redukują poziom hałasu.

*moc ssania testowana według EN 60312-1 CL5.8 i CL5.9, przy wężu/rurze, przy pełnym pojemniku, w trybie Boost

Zaawansowane filtrowanie w nowym odkurzaczu Dyson

Kurz na meblach i alergeny unoszące się w powietrzu nie pozostają bez wpływu na stan naszego zdrowia. W pełni szczelny system filtracji odkurzacza Dyson V11™ wychwytuje 99,97% cząsteczek o wielkości nawet 0,3 mikrometra, dzięki czemu wydmuchiwane powietrze jest czystsze. 14 cyklonów generuje siłę o wartości ponad 79.000g, która pozwala zasysać do zbiornika mikroskopijne cząsteczki – takie jak pyłki i bakterie.

Dodatkowe informacje:

 • Odkurzacz Dyson V11™ jest dostępny w 3 modelach: Dyson V11™ Animal, Dyson V11™ Absolute, Dyson V11™ Absolute Pro w złotym kolorze; ceny zaczynają się od 2599 zł.
 • Trzy tryby czyszczenia dostępne w odkurzaczu Dyson V11™ zostały zaprojektowane do wykonywania szeregu zadań, aby można było odpowiednio dostosować moc ssania do czyszczonej powierzchni.
 • Tryb Auto rozpoznaje typ powierzchni, dopasowuje moc ssania i dokładnie czyści. Zapewnia optymalny balans pomiędzy mocą ssania i czasem pracy odkurzacza. Inteligentnie dopasowuje się do każdego rodzaju podłogi.
 • Tryb Boost jest zaprojektowany w celu intensywnego czyszczenia uporczywych zabrudzeń, zapewniając do 5 minut największej mocy ssania.
 • Tryb Eco zapewnia do 60 minut czasu pracy, do dłuższego czyszczenia każdego rodzaju podłogi.
 • Do 40% większy pojemnik oznacza mniej przerw w pracy, a system „point and shoot” sprawia, że opróżnianie zbiornika jest łatwe i higieniczne. Mechanizm pozwala na usuwanie brudu i kurzu jednym ruchem.
 • Elektroszczotka High Torque automatycznie dostosowuje się do różnych typów powierzchni, w trybie Auto. Elektroszczotka Soft Roller jest zaprojektowana do podłóg twardych. Usuwa jednocześnie drobny pył i duże zabrudzenia.
 • Mini elektroszczotka zbiera włosy i czyści głębokie zabrudzenia w trudno dostępnych miejscach, jak np. na schodach lub w samochodzie.
 • Brak przewodu i możliwość zmiany sposobu korzystania z odkurzacza pionowego na odkurzacz ręczny za dotknięciem jednego przycisku ułatwia wychwytywanie kurzu i alergenów ze wszystkich miejsc zarówno w domu, jak i w samochodzie.
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.