Zapraszamy na Family Fest! 1-2 czerwca 2019, Arkady Kubickiego w Warszawie

Dzień dziecka to wyjątkowe święto, w którym wszystko kręci się wokół najmłodszych. Tego dnia rodzice zwykle starają się zapewnić swoim pociechom jak najlepsze atrakcje. Jeśli jeszcze nie macie pomysłu na to, jak świętować tegoroczny Dzień Dziecka, to mamy dla was propozycję - zabierzcie najmłodszych członków rodziny na Family Fest. Czekać będzie tam moc atrakcji, zarówno dla głównych zainteresowanych, jak również dla ich opiekunów.

Family Fest to piknik rodzinny organizowany przez Gazeta.pl przy wsparciu redakcyjnym serwisów edziecko.pl, czterykaty.pl i avanti24.pl. Tegoroczna letnia edycja odbędzie się 1 i 2 czerwca w Arkadach Kubickiego w Warszawie. W ramach tego wydarzenia organizatorzy przygotowali wiele ciekawych atrakcji, które uprzyjemnią rodzinne celebrowanie Dnia Dziecka.

Ideą przyświecającą Family Fest jest połączenie dwóch perspektyw – dorosłej i dziecięcej. Z tego powodu na pikniku nie zabraknie nie tylko rozrywek dla najmłodszych, ale również i dla ich opiekunów. Udział w tym wydarzeniu może być więc wspaniałym pomysłem na wspólne spędzenie wolnego czasu w ciekawy, a jednocześnie pouczający i kreatywny sposób.

Podczas Family Fest na rodziców i na ich pociechy czekać będzie moc atrakcji, takich jak koncerty Fasolek i artystów z agencji „Jak z bajki”, występy teatralne (m.in. "Przypadki Robinsona Cruzoe" w wykonaniu artystów z Teatru Roma) oraz kreatywne zabawy pod okiem animatorów. Swoją energię dzieci będą mogły spożytkować na dmuchańcach, w suchym basenie i na zjeżdżalniach, a gdy się zmęczą, będą miały okazję posłuchać opowieści czytanych przez Edytę Jungowską. Co więcej, najmłodsi będą mogli wziąć udział w ciekawych warsztatach, między innymi z budowania z klocków. Dla małych naukowców przygotowano również specjalne pokazy chemiczne.

Jeśli chodzi o dorosłych piknikowiczów, dla nich również przygotowano pewne rozrywki. Do takowych należą chociażby warsztaty, w których będą mogli wziąć udział razem ze swoimi pociechami. Co więcej, podczas Family Fest działać będzie targ, na którym wystawią się sprzedawcy z różnych branż. Zakupy u tych wystawców mogą okazać się idealną okazją do poznania ciekawych produktów.

Wstęp na Family Fest jest bezpłatny, dlatego nie warto zbyt długo się zastanawiać – ten piknik to najlepszy pomysł na ciekawe i aktywne spędzenie pierwszego czerwcowego weekendu wraz ze swoimi dziećmi. To również idealna okazja do wspólnego świętowanie Dnia Dziecka, dzięki której świetnie bawić będą się zarówno dzieci, jak i dorośli.

Family Fest - tutaj znajdziecie więcej informacji na temat wydarzenia >>

Więcej o: