Family Fest - jedyny taki festiwal rodzinny

Dzień Dziecka to idealna okazja do tego, aby wraz ze swoimi pociechami spędzić czas na zabawie i ciekawych aktywnościach. Tych na pewno nie zabraknie na pikniku Family Fest. W czasie jego trwania zarówno na dzieci, jak na ich rodziców czekać będzie wiele atrakcji.

Family Fest to wydarzenie przygotowane z myślą o rodzinach, które chcą wspólnie świętować Dzień Dziecka w sposób aktywny i ciekawy. Pełen atrakcji piknik, organizowany przez Gazeta.pl przy wsparciu redakcyjnym serwisów edziecko.pl, czterykaty.pl i avanti24.pl, odbędzie się 1 i 2 czerwca w Arkadach Kubickiego w Warszawie. To wspaniała okazja do miłego spędzenia weekendu w rodzinnym gronie.

Podczas pikniku rodzinnego Family Fest odbywać się będą występy artystyczne, które przyniosą wiele radości zarówno dzieciom, jak i ich rodzicom. Na najmłodszych uczestników wydarzenia czekać będą:

  • występy teatralne przygotowane przez Teatr Muzyczny ROMA, Teatr Guliwer i Teatr Niewielki,
  • koncert legendarnej grupy Fasolki,
  • ciekawe zajęcia prowadzone przez animatorów z "Jak z bajki": wspólne śpiewanie piosenek z bajek, konkurs, warsztaty wokalne,
  • kreatywne warsztaty związane z tematyką odnawialnych źródeł energii (Potęga Wiatru) oraz o tematyce historycznej (Na średniowiecznym zamku)
  • zajęcia taneczne i zabawy z klockami "mini cegłami".

W ramach dodatkowych atrakcji nasze pociechy będą miały do dyspozycji suchy basen i zjeżdżalnie. Będą mogły również wysłuchać bajek czytanych przez Edytę Jungowską.

Jak widać po liście atrakcji, Family Fest to obowiązkowy punkt świętowania Dnia Dziecka. Jeśli jeszcze nie zaplanowaliście nic na weekend 1-2 czerwca, koniecznie przyjdźcie ze swoimi rodzinami do Arkad Kubickiego. Pamiętajcie, że wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, dlatego nie szukajcie wymówek – czekają na was dwa dni pełne atrakcji, których nie można przegapić!

Wydarzenie jest bezpłatne i otwarte, nie ma potrzeby przesyłania do nas zgłoszeń. Zapraszamy!

Family Fest - tutaj znajdziecie więcej informacji na temat wydarzenia

Więcej o: