Liderzy Nieruchomości nagrodzeni. Sprawdź, kto został laureatem

Jak co roku, popularny w Polsce serwis nieruchomości Otodom rozdał swoje nagrody w ramach konkursu Lider Nieruchomości Otodom. Konkurs ten przebiegł w trzech etapach, z wykorzystaniem specjalnych algorytmów opracowanych przez niezależną agencję badawczą i wielu tajemniczych klientów. Sprawdźcie, kto został w tym roku wyróżniony przez serwis Otodom.

Plebiscyt Lider Nieruchomości Otodom zorganizowany został przez najpopularniejszy w Polsce serwis nieruchomości Otodom, który kładzie silny nacisk na podnoszenie jakości całej branży. Ideą przyświecającą temu konkursowi jest chęć wyróżnienia najlepszych i najbardziej pozytywnych przykładów profesjonalnego pośrednictwa w branży nieruchomości.

Rynek nieruchomości jest wyjątkowy. Po pierwsze wielkość firmy niekoniecznie wpływa na jej skuteczność, po drugie jest mocno lokalny. Zadanie, by obiektywnie ocenić jakość obsługi i fachowość poszczególnych firm z całej Polski nie było więc łatwe. Z pomocą naszej Rady Doradczej Klientów i agencji IQS udało nam się jednak wypracować system, który nie dyskryminuje biur ze względu na ich wielkość lub obszar działalności. Istotne dla wyników są jedynie fachowość i skuteczność poszczególnych agencji. Można więc śmiało powiedzieć, że nagroda Lider Nieruchomości Otodom jest znakiem jakości, który potwierdza najwyższe kompetencje laureatów

– podkreśla Izabela Sobańska-Synowiec, B2B Marketing Manager Otodom.

Zasady konkursu przygotowała agencja badawcza IQS, a opiniowała ją Rada Doradcza Klientów Otodom. Nagrody przyznane zostały na podstawie obiektywnych danych i badań przeprowadzonych przez wspomnianą agencję. Pośrednik roku wytypowany został natomiast w wyniku głosowania przeprowadzonego wśród pozostałych agentów.

Bezpieczeństwo i doświadczenie kluczem do sukcesu

Zapytani o to, jaką najważniejszą wartość daje klientom praca z pośrednikiem, przedstawiciele serwisu Otodom odpowiadają zgodnie: bezpieczeństwo. Ich zdaniem, doświadczenie i wiedza profesjonalistów pozwala uniknąć wielu nieprzyjemnych konsekwencji w procesie zakupu lub sprzedaży nieruchomości. Jednak, jak zauważają, praca pośrednika to nie tylko wiedza o rynku nieruchomości.

Najlepsi pośrednicy na rynku potrafią łączyć wiele z pozoru odległych umiejętności. Muszą oczywiście doskonale orientować się w uwarunkowaniach lokalnych rynków i świetnie znać przepisy, by szukać najkorzystniejszych rozwiązań. Powinni mieć w sobie dużo empatii – potrafić słuchać, wczuć się w położenie klienta i umieć im doradzić, a czasem wyprowadzić z błędnych przekonań. Ważna w tej branży jest umiejętność prowadzenia mediacji, bo transakcje związane z nieruchomościami potrafią budzić olbrzymie emocje. Nie można zapominać też o kompetencjach marketingowych, by móc dobrze wypromować posiadane w ofercie mieszkania i domy. I w końcu: powinni mieć otwarte umysły, bo rynek nieruchomości wciąż się zmienia. Trzeba być naprawdę ambitnym, by odnosić sukcesy w tym wymagającym zawodzie. Tym większe gratulacje należą się najlepszym z najlepszych – Liderom Nieruchomości

– dodaje Jarosław Krawczyk, rzecznik Otodom.

Wręczenie nagród odbyło się podczas gali wieńczącej Spotkanie Liderów Nieruchomości w Serocku. Kolejna edycja konkursu już za rok. W tegorocznej edycji statuetki odebrali Sebastian Wielgus (pośrednik roku), ogólnopolskie biuro Nowodworski Estates oraz najlepsze biura nieruchomości z każdego województwa.

A oto laureaci konkursu Lider Nieruchomości Otodom 2019:

Lider Nieruchomości – województwo dolnośląskie: GET-HOUSE NIERUCHOMOŚCI,

Lider Nieruchomości – województwo kujawsko-pomorskie: LIBERA NIERUCHOMOŚCI,

Lider Nieruchomości – województwo lubelskie: 4TE PIĘTRO,

Lider Nieruchomości – województwo lubuskie: LEGAN NIERUCHOMOŚCI,

Lider Nieruchomości – województwo łódzkie: TRUST NIERUCHOMOŚCI,

Lider Nieruchomości – województwo małopolskie: BRAND & SELL,

Lider Nieruchomości – województwo mazowieckie: EN CASA PREMIUM REAL ESTATE,

Lider Nieruchomości – województwo opolskie: FENOMEN NIERUCHOMOŚCI,

Lider Nieruchomości – województwo podkarpackie: IDEAL HOME NIERUCHOMOŚCI,

Lider Nieruchomości – województwo pomorskie: STARNAWSKA.PL NIERUCHOMOŚCI,

Lider Nieruchomości – województwo podlaskie: EXPRESS HOUSE BIAŁYSTOK,

Lider Nieruchomości – województwo śląskie: UP.HOUSE,

Lider Nieruchomości – województwo świętokrzyskie: HEPAL NIERUCHOMOŚCI,

Lider Nieruchomości – województwo warmińsko-mazurskie: PIWOWARSKI INWESTYCJE W NIERUCHOMOŚCI,

Lider Nieruchomości – województwo wielkopolskie: ADVESTOR PREMIUM HOUSE,

Lider Nieruchomości – województwo zachodniopomorskie: GALERIA NIERUCHOMOŚCI KOSZALIN,

Lider Nieruchomości – biuro ogólnopolskie: NOWODWORSKI ESTATES,

Lider Nieruchomości – pośrednik roku: SEBASTIAN WIELGUS.

Więcej o: