Budma 2020: Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury

Targi Budma to najważniejsze miejsce kontaktu branży budowlanej. To czas premier rynkowych i technologicznych, które odbywają się w dniach 4-7.02.2020 w Poznaniu.

Targi Budma to dobry czas dla producentów, dystrybutorów i fachowców budowlanych na zdobycie nowych kontaktów biznesowych i poznania świetnych projektów architektonicznych. Można zobaczyć nowe produkty, rozwiązania, poznać najświeższe trendy i możliwości uatrakcyjnienia swojej oferty.

W dniu 4 lutego b.r., podczas inauguracji targów wręczono nagrody Architecture Budma Award ABA. Kamienica „Żelazko” przy ul. Ogrodowej w Poznaniu, zaprojektowana przez  pracownię CDF Architekci została uznana najlepszym projektem. Doceniono estetykę, jakość wykonania i funkcjonalność. 

Pojawiło się też wiele znanych marek z branży budowlanej i architektonicznej, m.in.: Hörmann Polska Sp. z o.o., DRE Sp. z o.o., POL-SKONE Sp. z o.o., Balex Metal Sp. z o.o., Blachotrapez Sp. z o.o., Budmat Bogdan Więcek, Fakro Sp. z o.o., Fiskars Polska Sp. z o.o., Porta KMI Poland Sp. z o.o., Pruszyński Sp. z o.o., Röben Polska Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.K.

Nagrodzono najatrakcyjniejsze stoiska targów Budma –  ich wystawcy zostali uhonorowani nagrodą Acantus Aureus. Wśród kreatywnych zwycięzców znalazły się takie firmy jak: Owczary R.E.R. Stępień Sp.j. za pawilon 3, stoisko 23, Pol-Skone Sp. z o.o. – pawilon 5, stoisko 53 czy Blachotrapez Sp. z o.o. – pawilon 6, stoisko 53.

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury – Budma 2020 – to z pewnością czas świetnej oferty budowlanej. Tegoroczna edycja cieszyła się dużym powodzeniem wśród odwiedzających. W imieniu organizatorów zapraszamy za rok. 

Więcej o: