Zostań Liderem Nieruchomości Otodom 2020

To już druga edycja konkursu Lider Nieruchomości Otodom i ostatni dzwonek na wysłanie zgłoszenia. Zapraszamy do udziału w konkursie w imieniu organizatorów. To szansa na zdobycie branżowych nagród i otwarcia nowych perspektyw w obrocie nieruchomościami.

Nieruchomości Otodom to mieszkania, domy, działki, inwestycje, lokale użytkowe, garaże, hale i magazyny oraz inne. Wyszukiwanie każdej z wymienionych kategorii można ograniczyć dodatkowymi filtrami, m.in. wynajmem, sprzedażą, ceną, powierzchnią, liczbą pokoi, ofertami od deweloperów i wieloma innymi. Także sortować według najtańszych i najdroższych nieruchomości, dacie dodania, wielkości powierzchni czy jakości ogłoszeń.

W 2020 roku pośrednicy i biura nieruchomości mają ponowną szansę na sprawdzenie siebie na tle konkurencji i zawalczenia o tytuł Lidera Nieruchomości Otodom. Aby w maju odebrać statuetkę trzeba będzie potwierdzić najwyższy profesjonalizm w trzyetapowym konkursie. Pierwszym krokiem jest jednak wysłanie zgłoszenia, a zrobić to można tylko do końca lutego. Drugim – badanie jakościowe Otodom (5 marca b.r.), natomiast ostatnim etapem – badanie techniką tzw. tajemniczego klienta (od 23 marca do 17 kwietnia b.r.). 

Konkurs na Lidera Nieruchomości Otodom 2020.Konkurs na Lidera Nieruchomości Otodom 2020. Fot. Otodom

Otodom, czyli organizator konkursu i jeden z najpopularniejszych serwisów nieruchomości wspiera agentów od lat w podnoszeniu branżowej jakości. Dla pośredników organizuje warsztaty w ramach Akademii Rozwoju Agenta, wydaje kwartalnik Agent Nieruchomości, dzieli się wynikami badań, pokazuje dobre praktyki na blogu oraz w mediach społecznościowych.

Przyznanie wyróżnień dla tych najlepszych jest naturalną konsekwencją tych działań.

– wyjaśniają organizatorzy konkursu Lider Nieruchomości Otodom.

W ubiegłym roku statuetki Lider Nieruchomości Otodom odebrało 16 biur, po jednym na każde województwo, także jedno biuro ogólnopolskie oraz Pośrednik Roku. Nie inaczej będzie podczas tegorocznej edycji. 

Nagrodą w konkursie, który rozstrzygnięty zostanie 14 maja w Warszawie będzie kampania reklamowa i świadczenia PR ufundowane przez Otodom. Laureaci promowani będą na billboardach oraz w mediach.

W imieniu organizatorów zapraszamy do udziału w konkursie. Więcej informacji na stronie organizatora – lidernieruchomosci.otodom.pl. 

Więcej o: