Nivona CafeRomatica - kawa jak od baristy

Szukasz dobrego ekspresu do kawy? Poznaj premierowy model Nivony w limitowanej ofercie. To urządzenie premium, dzięki któremu przygotujesz kawę godną profesjonalistów.

Nivona, producent automatycznych ekspresów do kawy, wprowadził do oferty kolejny model popularnej serii 8. Nivona CafeRomatica 821 jest dostępna w sprzedaży wyłącznie w specjalistycznych sklepach kawowych. Na zakupione urządzenia producent udziela 3-letniej gwarancji i dołącza zestaw akcesoriów.

Nivona CafeRomatica 821 to urządzenie premium, które pozwala na przygotowanie kawy godnej profesjonalistów. Obudowa w kolorze szarości będzie pięknie prezentować się w każdej nowoczesnej kuchni. Ekspresy produkowane są w Szwajcarii, z najwyższej jakości komponentów. Wyposażone są dokładnie w te same technologie, co pozostałe urządzenia nowej serii 8.

Premierowy model Nivona CafeRomatica 821 w limitowanej ofercie.Premierowy model Nivona CafeRomatica 821 w limitowanej ofercie. Fot. Nivona

Onetouch Spumature DuoPlus zastosowany w urządzeniach tworzy gęstą, kremową pianę i umożliwia przygotowanie nawet dwóch kaw cappuccino lub latte za naciśnięciem jednego przycisku. Dzięki systemowi Aroma Balance, z tych samych ziaren kawy uzyskamy aż trzy różne profile energetycznego aromatu. Na doskonały smak naparu wpływa regulacja czasu wstępnego zaparzania, ciśnienia, a także prędkości przepływu wody przez komorę zaparzacza. Do filiżanki trafia gorąca kawa, która zachwyca doskonałym smakiem i aromatem. Funkcja Koneser Cappuccinoułatwia skomponowanie wyśmienitej kawy z dodatkiem mleka na dwa różne sposoby.

Duży, kolorowy wyświetlacz i niezwykle cichy młynek ze stali nierdzewnej sprawiają, że przygotowywanie ulubionego napoju jest przyjemnym rytuałem. Urządzenia nowej generacji posiadają trzystopniowy wybór temperatury parzenia, pięciostopniowy wybór mocy aromatu oraz indywidualnie regulowany stopień mielenia ziaren. Dwukolorowe podświetlanie filiżanki zapewnia dodatkowe wrażenia estetyczne podczas parzenia kawy.

Oprócz siedmiu gotowych specjałów kawowych nowe ekspresy Nivona serii 8 dają także możliwość zaprogramowania dodatkowo aż dziesięciu indywidualnych przepisów.

Polacy pokochali smak kawy ze świeżo mielonych ziaren. Doceniają jakość, za którą są w stanie zapłacić więcej, dotyczy to zarówno urządzeń, jak i samych ziaren. Szczególnie w czasach izolacji małe przyjemności i rytuały nabierają szczególnego znaczenia, są ważne dla naszego samopoczucia. Bogaty wybór kaw, prostota obsługi w połączeniu z wysokiej jakości materiałami to niezmienne atuty ekspresów Nivona.

– powiedział Marcin Rusnarczyk, Mistrz Polski Baristów, ekspert marki Nivona.

Bądź baristą w swoim domu. Może już w te święta? 

Premierowy model Nivona CafeRomatica 821 o nowoczesnym designie.Premierowy model Nivona CafeRomatica 821 o nowoczesnym designie. Fot. Nivona

Nowy model Nivona CafeRomatica 821 jest już w sprzedaży w partnerskich punktach kawowych. Dlatego pyszną kawą możesz się cieszyć już w te święta. 

Do każdego urządzenia zakupionego w specjalistycznych sklepach kawowych Nivona dołącza Clean3Box – zestaw akcesoriów zawierający: płyn odkamieniający, płyn do systemu mlecznego oraz 10 sztuk tabletek do czyszczenia ekspresu. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.