Osłony okienne na wymiar - jakie wybrać i gdzie je kupić bez wychodzenia z domu?

Trafione osłony okienne na wymiar, kupione bez wychodzenia z domu? To możliwe! Podpowiemy, gdzie szukać inspiracji i od czego zacząć, by nowe rolety lub żaluzje były strzałem w dziesiątkę!

Zacznij od inspiracji!

Czy wiesz już jakie rolety będą pasowały do twojego wnętrza? Jeśli nie to warto zacząć od poszukiwania inspiracji. Najgorętsze trendy wnętrzarskie znajdziecie na portalach branżowych w magazynach i w social mediach. Na YouTubie, Facebooku i Instagramie możecie znaleźć sesje aranżacyjne. Warto sprawdzić także strony internetowe, które zajmują się sprzedażą osłon okiennych, rolet i żaluzji np. Anwis. Znajdziesz tam ich realizacje, które mogą sprawdzić się także w twoim wnętrzu, a problem, gdzie zamówić osłony okienne także w tym momencie odpada. Dodatkowo na profesjonalnych stronach i sklepach branżowych powinnaś znaleźć także informacje o specyfice wybranej osłony, montażu i wymiarach. Jeśli znajdziesz interesujący cię model możesz wybrać z katalogu online wzory, kolory, desenie i motywy.  Wybrane próbki tkanin lub lamel możemy zamówić do domu poprzez lokalne salony sprzedaży. Bardzo przydatnym narzędziem jest aplikacja mobilna Anwis Home. Wykorzystuje rozszerzoną rzeczywistość, dzięki której możemy przymierzać wirtualne osłony na telefonie lub tablecie. Od dopasowania koloru, po możliwość sterowania ich położeniem – jesteśmy w stanie zobaczyć, jak wybrany produkt pasuje do okna w naszym domu.  

Funkcjonalne osłony okienneFunkcjonalne osłony okienne Fot. Anwis

Wybrałaś piękny model? Skontaktuj się z doradcą, by upewnić się, że twój wybój jest strzałem w dziesiątkę! 

Jeśli zainteresował nas jakiś produkt, warto skontaktować się z salonem sprzedaży Anwis. Fachowi doradcy, poza kontaktem telefonicznym i mailowym, oferują również wirtualne konsultacje.To świetne rozwiązanie bo możesz nie tylko uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania, ale także  zobaczyć wybrane rozwiązania „na żywo”. To prawie jak wizyta w salonie!  Doradcy pomogą w dokonaniu pomiaru, na podstawie którego przygotują zamówienie i zrealizują projekt. Od rodzaju osłony po sposób jej montażu – przez wszystkie etapy przejdziesz razem z profesjonalnym doradcą, znajdując rozwiązanie pasujące do aranżowanej przestrzeni. Aby uniknąć wychodzenia z domu, salon sprzedaży dostarczy osłony okienne pod wskazany adres. 

Funkcjonalne osłony okienneFunkcjonalne osłony okienne Fot. Anwis

Jak zamontować osłony, które wybrałaś?

Jeśli już jesteś w posiadaniu swoich wymarzonych osłon okiennych - czas na instalację!  Instrukcje montażu znajdziesz na stronie internetowej producenta. Szczegółowe poradniki pokażą ci jak krok po kroku samodzielnie zamontować osłonę na oknie. Zawsze możesz skonsultować się z autoryzowanym dealerem, u którego dokonałaś zakupu. W ten sposób również otrzymasz niezbędne informacje, które pomogą wykonać montaż prawidłowo i zgodnie z zaleceniami. W przypadku zewnętrznych osłon okiennych, takich jak rolety zewnętrzne czy żaluzje fasadowe instalację powinien wykonać specjalista. Większość przeprowadzanych prac odbywa się wówczas na zewnątrz, bez naruszenia prywatności i bezpieczeństwa domowników. 

Zamawianie osłon okiennych z domu jest szybkie i wygodne, a co równie ważne, idealnie sprawdzi się w sytuacji epidemiologicznej. Najważniejsze, aby zakupu dokonywać u sprawdzonego producenta, który zapewni pełną opiekę handlową, począwszy od wybrania osłony okiennej, aż do momentu jej montażu (włącznie z gwarancją i serwisem pogwarancyjnym). Tylko wtedy będziemy mieli pewność, że cały proces przebiegnie sprawnie i otrzymacie produkt idealnie dopasowany do twojego domu, a co równie ważne, który spełni wasze oczekiwania.