Niezwykle cichy i wydajny odkurzacz marki Electrolux - PURE D8.2 SILENCE

Electrolux wprowadza właśnie do swojego portfolio nowy odkurzacz workowy - PURE D8.2 SILENCE. Jest on niezwykle cichy (tylko 57dB), a dzięki zaawansowanej technologi zmieni uciążliwy hałas w kojący dźwięk, umożliwiając efektywne odkurzanie o każdej porze dnia i nocy, bez obaw o zakłócenie spokoju domowników.

Cichy i inteligentny odkurzacz, dzięki któremu sprzątanie będzie wygodniejsze, szybsze i mniej uciążliwe! 

Odkurzacz PURE D8.2 SILENCE posiada system PureSound, którego innowacyjna technologia izolacji silnika i filtrów, pozwala zminimalizować poziom hałasu i gwarantuje ciche odkurzanie. Zastosowanie go w odkurzaczu sprawia, że jest to najcichszy odkurzacz tradycyjny w ofercie Electrolux. Jest idealny zarówno do podłóg twardych, jak i dywanów. Sprzęt jest tak cichy, że możesz używać go bez obaw, gdy twoje dziecko śpi lub jest już późny wieczór. Odkurzanie z PURE D8.2 to dodatkowo niezwykła moc i wygoda użytkowania, możliwa dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań. Nowy produkt Electrolux wyposażony jest w technologię SmartMode, która automatycznie wykrywa rodzaj podłogi i dostosowuje do niej moc odkurzacza! To ułatwienie sprawi, że swobodnie wyczyścisz różne powierzchnie.

Odkurzacz Electrolux PURE D8.2 SILENCEOdkurzacz Electrolux PURE D8.2 SILENCE Fot. Electrolux

Ciche, ale efektywne sprzątanie

Odkurzacz Electrolux PURE D8.2 usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających użytkowników, zapewniając niezwykłą łatwość odkurzania. Ten model posiada zupełnie nową ssawkę OneGo Power Clean, przystosowaną do wielu powierzchni. Opcja zmiany ustawień pomaga dostosować ssawkę tak, aby zbierała wszystkie cząsteczki (zarówno małe, jak i duże), niezależnie od rodzaju podłogi. Co więcej, sprzęt jest świetnie wyważony. Umieszczony na środku odkurzacza uchwyt sprawia, że jego ciężar rozkłada się równomiernie i daje możliwość wygodnego podnoszenia i przenoszenia sprzętu. PURE D8.2 SILENCE posiada duże, pokryte gumą koła XL, które ułatwiają płynne poruszanie się odkurzacza oraz zapobiegają rysowaniu się podłóg. Dużą zaletą jest również 12-metrowy zasięg pracy, co zapewnia komfort odkurzania bez konieczności częstego przełączania, a smukła konstrukcja urządzenia sprawia, że jest on bardziej zwrotny i łatwo nim manewrować.

Odkurzacz Electrolux - idealny dla alergików

Dużym utrapieniem przy sprzątaniu jest kurz, który im bardziej rozprzestrzenia się po pomieszczeniu, tym większą wywołuje reakcje alergiczną u osób uczulonych na roztocza. Jeden z modeli (PD82-ALRGY) nowego odkurzacza posiada również specjalny zmywalny filtr Allergy Plus™, który zatrzymuje nawet najdrobniejsze pyły i alergeny, co ma ogromne znaczenie dla wszystkich alergików. Co więcej, aż w 99,9% oczyszcza powietrze wylotowe z odkurzacza, ograniczając ryzyko alergii. To jednak nie koniec udogodnień. PD82-ALRGY dodatkowo został wyposażony w antyalergiczny 3,5-litrowy worek s-bag o wysokiej skuteczności. Dzięki temu, powietrze w mieszkaniu będzie nie tylko czystsze, ale również zdrowsze!

Odkurzacz przyjazny środowisku

W trosce o naszą planetę, wiedząc jak dużym zagrożeniem dla środowiska jest plastik, odkurzacz Electrolux PURE D8.2 został wykonany w 55% z materiałów pochodzących z recyklingu, bez jakiegokolwiek uszczerbku dla jakości. PURE D8.2 to produkt naprawdę ekologiczny i przyjazny środowisku!

Odkurzacz Electrolux PURE D8.2 SILENCEOdkurzacz Electrolux PURE D8.2 SILENCE Fot. Electrolux

Specyfikacja i funkcje odkurzacza Electrolux

Technologia Smartmode - automatycznie wykrywająca rodzaj podłogi i dostosowująca do niego moc. Zapewnia swobodne odkurzanie, przechodząc od twardej podłogi do dywanu bez konieczności przerw czy dodatkowej zmiany ustawień;

Moc minimalna: 500 W;

Specjalny filtr Allergy Plus™, który zatrzymuje najdrobniejsze pyły i alergeny;

Posiada ssawkę OneGo Power Clean - idealną do wszystkich rodzajów podłóg, która umożliwia dogłębne odkurzanie dywanów i podług twardych przy minimalnym hałasie;

Wyposażony w ssawkę Aero Pro 3w1 - idealną do czyszczenia trudno dostępnych miejsc, czyli kątów, schodów i przestrzeni pod meblami;

Bardzo duży zasięg – system multi-room zapewniający zasięg 12 metrów;

Miękkie koła XL - pokryte gumą i gwarantujące zwrotność oraz ochronę każdego rodzaju podłóg.

Odkurzacz Electrolux PURE D8.2 SILENCEOdkurzacz Electrolux PURE D8.2 SILENCE Fot. Electrolux