Precyzyjne pieczenie według Miele

Idealne pieczenie polega na pewności co do efektów. Potrawy zrobione w piekarnikach Miele są zawsze udane, bo każde zastosowane w nich rozwiązanie ma najwyższą jakość.

Piekarniki akcyjne Miele z pieczeniomierzem gwarantują perfekcyjne rezultaty pieczenia. Pieczeniomierz umieszczony wewnątrz potrawy oprócz precyzji zapewnia niezwykłą wygodę. Wskaźnik czasu pokazuje, kiedy potrawa jest już gotowa, nie ma więc ryzyka przepieczenia ani wychłodzenia piekarnika przy otwieraniu drzwi i próbowaniu. To wygodne rozwiązanie stosowane dotąd w droższych modelach, znajdziesz teraz w nowych piekarnikach akcyjnych Miele.

Piekarnik z pieczeniomierzem.Piekarnik z pieczeniomierzem. Fot. Miele

Zrobiona w piekarniku Miele potrawa będzie zawsze przypieczona tak samo ze wszystkich stron, bo powietrze w komorze jest idealnie rozprowadzane. Wybierając jeden z programów automatycznych nie musisz zastanawiać się, jaką ustawić temperaturę, czas pieczenia, czy tryb pracy – urządzenie zrobi to za Ciebie. Wysuwy FlexiClip pozwalają łatwo i bezpiecznie wyciągać blachy czy ruszty bez ryzyka poparzenia. Dzięki opatentowanej przez Miele powłoce PerfectClean łatwo wyczyścisz komorę lub poszczególne elementy piekarnika. W wybranych modelach dostępne jest także czyszczenie pirolityczne. Ceny piekarników akcyjnych zaczynają się od 5 299 PLN.

Piekarnik akcyjny.Piekarnik akcyjny. Fot. Miele

Więcej o: