Ekspres CM6 MilkPerfection: specjalista od mlecznej kawy

Jesteś wielbicielem kawy z mlekiem? Nowy wolnostojący ekspres CM6 to idealny wybór. Wyjątkowo pyszna mleczna pianka zachwyca najbardziej wymagające podniebienia.

Nowy wolnostojący ekspres CM6 - mleczna pianka zachwyca

Mleko spieniane jest podwójnie -  dzięki podwójnej parze użytej przy przyrządzaniu kawy. Pianka jest gorąca i ma doskonałą konsystencję niezależnie od temperatury mleka, z którego korzystasz. Nowy model CM6 ma teraz szklany pojemnik na mleko – taki sam, jaki do tej pory miały tylko ekspresy Miele do zabudowy. Na bieżąco widzisz, ile mleka jest w środku i uzupełniasz je w razie potrzeby, zanim zaczniesz przygotowywać kawę, a po opróżnieniu możesz umyć pojemnik w zmywarce.

Obsługa urządzenia jest bardzo prosta: jednym naciśnięciem wybierasz ulubiony rodzaj kawy spośród kilku opcji bez konieczności wchodzenia w menu urządzenia. W menu znajdziesz jednak jeszcze więcej rodzajów napojów, jak choćby espresso macchiato, flat white, czy herbaty. Możesz też indywidualnie regulować ilości wody i mleka. Dodatkowo wybierając jeden z trybów pracy ekspresu, w prosty sposób zmienisz ustawienia w zależności od sytuacji czy preferencji, np. na co dzień możesz używać trybu Eco, ale kiedy masz gości, sprawdzi się tryb Party, w którym ekspres może zrobić wiele kaw w krótkim czasie.

EkspresEkspres fot. Miele

CM6 MilkPerfection możesz obsługiwać zdalnie: WifiConn@ct pozwala nie tylko zmienić ustawienia czy zrobić kawę bez zbliżania się do ekspresu, ale także wygodnie zrobić zakupy online lub skorzystać z aplikacji BaristaAssistant. Nowe modele ekspresów dostępne są w kolorach ObsidianBlack, LotusWhite i ObsidianBlack CleanSteelMetallic.

Cena modeli CM 6160: 4 499 PLN, a CM 6360: 5 999 PLN

Więcej o: