Wylicytuj dla WOŚP projekt łazienki od redakcji Czterech Kątów - w ramach #JedenDzieńDłużej

W tym roku Czterykaty.pl grają #JedenDzieńDłużej w 29. Wielkim Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Redaktorzy serwisu przyłączyli się do akcji, którą po raz kolejny organizuje Gazeta.pl. Zachęcamy do licytacji projektu łazienki 3D.

– Czterykaty.pl nie tylko doradzają, jak urządzić wymarzone wnętrze. Na szczególne okazje mamy coś ekstra. Tym razem proponujemy realistyczny projekt 3D łazienki, który można wylicytować na aukcji Allegro w ramach 29. Wielkiego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Twoja strefa kąpieli będzie funkcjonalna i stylowa, obiecujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w wyjątkowej zbiórce! – mówi Wioleta Bednarczyk, redaktor serwisu Czterykaty.pl, która w wolnych chwilach również dekoruje i projektuje wnętrza.  

Czterykaty.pl zaprojektują łazienkę dla WOŚP

Projekt łazienki, który można wylicytować w ramach 29. Wielkiego Finału WOŚP to koncepcja układu funkcjonalnego przedstawiona za pomocą rzutów płaskich pomieszczenia oraz jego wizualizacje 3D wraz z dokumentacją. 

Projekt łazienki z wanną wolnostojącą.Projekt łazienki z wanną wolnostojącą. Fot. Shutterstock

Akcja #JedenDzieńDłużej dla WOŚP

Narodziła się na Gazeta.pl dwa lata temu podczas 27. Finału Wielkiej Orkiestry, który został przerwany tragicznymi wydarzeniami w Gdańsku. Na scenie WOŚP śmiertelnie ranny został prezydent miasta Paweł Adamowicz. Wtedy Gazeta.pl postanowiła dokończyć zbiórkę w kolejną niedzielę. Zagrajmy więc po raz trzeci #JedenDzieńDłużej, by wspólnie tworzyć dobro! 

Więcej o: