Nowe pralko-suszarki Miele: Pierwsze modele w klasie Discovery

Kompleksowa pielęgnacja tkanin i oszczędność miejsca przy zachowaniu najwyższej jakości Miele. W nowych pralko-suszarkach Discovery znajdziesz innowacyjne rozwiązania Miele dostępne dotąd tylko w wyższych modelach urządzeń.

Pralko-suszarki WTD 160 WCS i WTD 163 WCS łączą w sobie najlepsze cechy pralek i suszarek Miele. Nowoczesne sterowanie DirectSensor umożliwia łatwą, intuicyjną, obsługę. Dzięki Miele@Mobile App możesz zdalnie sterować programami, ale przede wszystkim dostawać wskazówki na temat prania i suszenia różnych rodzajów tkanin. Unikatowym rozwiązaniem dostępnym tylko w aplikacji Miele są tzw. inteligentni asystenci. CareAssistant wydłuża ochronę przed zagniataniem nawet do 150 minut po suszeniu i do pół godziny po praniu. TimeAssistant poinformuje Cię o czasie pozostałym do zakończenia suszenia także w sytuacji, gdy prognozowany czas zmieni się w trakcie trwania cyklu, a HygieneAssistant przypomni o konieczności uruchomienia programu czyszczącego, by Twoje urządzenie i pielęgnowane w nim tkaniny pozostały higienicznie czyste. Aplikacja umożliwia także szybkie, internetowe zamówienie detergentów.

PerfectCare to zastosowana w pralko-suszarkach Miele nowej generacji technologia, która odpowiada za niezwykle delikatną i wydajną pielęgnację tkanin. Co to znaczy w praktyce? Czujniki PerfectDry precyzyjnie mierzą wilgotność resztkową – nie pozwalają więc nie dosuszyć czy nadmiernie przesuszyć prania. Bęben SoftCare o strukturze plastra miodu chroni ubrania, pozwalając im płynnie przesuwać się po powierzchni bębna. Nie musisz ręcznie usuwać kłaczków, bo są one automatycznie wypłukiwane po każdym programie prania i suszenia. Przed rozpoczęciem suszenia tkaniny są obracane w strumieniu ciepłego powietrza przy coraz większej prędkości wirowania, dzięki temu zawartość wody jest mniejsza jeszcze przed rozpoczęciem suszenia. Zapewnia to znaczną oszczędność czasu i energii.

W obu modelach możesz wyprać aż 8 kg i wysuszyć 5 kg ubrań.

Cena WTD 160 WCS / WTD 163 WCS: 7 199 PLN

Więcej o: