No i ładnie.pl - zainspiruj się i odmień swoje wnętrze

Małe okna, wąskie i długie pokoje, skosy, niewielkie metraże - to największe bolączki właścicieli mieszkań, którzy marzą o odświeżonej i bardziej funkcjonalnej aranżacji. Właśnie dla nich powstała platforma noiladnie.pl - pełna gotowych rozwiązań na aranżację przestrzeni i wnętrzarskich inspiracji.

Masz szansę zdobyć bezpłatnie profesjonalny projekt idealnie dopasowany do Twoich czterech kątów. Jak go otrzymać? Wystarczy zgłosić wybrane pomieszczenie, wypełniając formularz dostępny na noiladnie.pl. Kilka zdjęć, odręcznie przygotowany rzut z naniesionymi wymiarami i krótki opis wymarzonego stylu – tyle wystarczy, by dać szansę swojemu mieszkaniu na wielką rewolucję. Do akcji można zgłosić salon, sypialnię, pokój dziecka lub kuchnię. To miejsca, które szczególnie wymagają przemyślanych i funkcjonalnych rozwiązań. Z nadsyłanych zgłoszeń eksperci serwisu „No i ładnie” wybierać będą te najbardziej ambitne i ciekawe. Ich właściciele zyskają profesjonalne projekty aranżacji wnętrz przygotowane przez świetnych projektantów. Przygotowane propozycje nie tylko zachwycą wyjątkowym stylem, ale co również ważne – optymalnie wykorzystają wymagającą przestrzeń, by jak najlepiej służyła domownikom. 

Na noiladnie.pl codziennie pojawia się nowa metamorfoza. Wśród nich może znaleźć się także pomysł na nową aranżację Twojego wnętrza. Nie zwlekaj. Wejdź na noiladnie.pl i zgłoś się. 

Więcej o: