Perfetto moment z Bradem Pitt'em w nowej kampanii De'Longhi

De'Longhi, globalny lider wśród producentów ekspresów do kawy wystartował z pierwszą międzynarodową kampanią "Something Perfetto", reżyserowaną przez Damiena Chazelle'a z udziałem Brada Pitta.

"Perfetto" może być każda chwila, która przywołuje nam najpiękniejsze wspomnienia i emocje. Promienie słońca, szum morza, podmuch wiatru, uśmiech ukochanej osoby, porozumiewawcze spojrzenie, czy smak aromatycznej kawy o poranku. W dzisiejszych czasach, bardziej niż kiedykolwiek, każdy z nas pragnie przeżyć dobre i autentycznie chwile. Chwile dla siebie, chwile z rodziną, chwile z przyjaciółmi. De’Longhi wierzy, że w życiu pięknych może być wiele chwil - nawet tych z pozoru codziennych. Bo bardzo często częścią tej pięknej chwili jest kawa. Dla Brada Pitta, który został ambasadorem kampanii marki De’Longhi to właśnie kawa przyrządzona we własnym domu jest tym #PerfettoMoment.

Brad Pitt perfetto ambasadorem

"Wierzymy, że Brad Pitt jest idealnym ambasadorem marki. Jego styl i charakter świetnie oddają ducha De’Longhi, którego można określić jako śmiały i międzynarodowy, ale jednocześnie elegancki i wyszukany" - mówi CEO De’Longhi Massimo Garavaglia. W spocie widz może zobaczyć wycinek z dnia Brada Pitta. Począwszy od porannego kupna ziaren kawy, przez podróż motorem trasą widokową u wzgórz otaczających Los Angeles, aż po tankowanie na stacji benzynowej, gdzie jest kuszony zapachem kawyprzez cały czas oczekując tego upragnionego momentu powrotu do domu i relaksu przy pysznym cappuccino - momentu idealnego.

Brada Pitt, który został ambasadorem kampanii marki De'Longhi.Brada Pitt, który został ambasadorem kampanii marki De'Longhi. Fot. Materiały prasowe De'Longhi

Oscarowy team

Oprócz wspomnianego aktora i reżysera, przy produkcji filmu brali udział inni utalentowani twórcy nagrodzeni Oscarami - operator Linus Sandgren i kompozytor Justin Hurwitz - obaj byli częścią "dream teamu" odpowiedzialnego za powstanie kultowego La La Land. Hurwitz, który napisał oryginalny soundtrack do spotu reklamowego, komentuje projekt: "Kiedy zobaczyłem ziarniste kadry Damiena, a w nich Brada wyglądającego tak "cool" jak nigdy wcześniej, poczułem, jak bardzo jestem podekscytowany, że mogę stworzyć muzykę, która odda klimat tej produkcji". Zespół dopełnia uznany fotograf Lachlan Bailey. Film zapada w pamięć dzięki wysokiej jakości produkcji połączonej z autentycznością - kluczowego elementu w komunikacji De'Longhi; rodzinnej firmy, której sukces budowany jest na przedsiębiorczości i ciężkiej pracy założycieli.

Wybór Brada Pitta było podyktowany czymś więcej niż chęcią angażu do projektu międzynarodowej gwiazdy. Pitt jest uznanym aktorem i producentem zaangażowanym w walkę o ochronę klimatu, kolekcjonerem sztuki, miłośnikiem architektury i designu. Przede wszystkim jednak roztacza wokół siebie atmosferę tajemnicy pomimo światowej sławy. Ta nuta niedopowiedzenia jest też obecna w brand identity De’Longhi - firmy przywiązanej do swoich włoskich korzeni, pełnej zamiłowania do harmonii i elegancji, która wymyka się stereotypom i jest dostępna na całym świecie.

Kultowa, a zarazem autentyczna. Dokładnie tak jak gwiazdor Hollywood przygotowujący sobie prostą, perfekcyjną filiżankę kawy. Brzmi Perfetto, prawda?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.