Dzięki ekspresowi Saeco Xelsis Suprema opanujesz do perfekcji sztukę parzenia spersonalizowanej kawy

Wyobraź to sobie. Filiżanka Twojej ulubionej kawy, umiejętnie przygotowana wedle Twojego gustu, zaparzona z Twoich ulubionych ziaren, pokryta warstwą pianki, w sam raz, by wprawić Cię w dobry nastrój przed trudami dnia.

Dawniej po „idealną kawę" trzeba było się udać do kawiarni. Jednak koneserom kawy nie chodzi jedynie o smak, ale także o całokształt doświadczenia, a sam rytuał parzenia perfekcyjnego napoju przynosi tyle samo przyjemności, co jego wypicie. Przedstawiamy Saeco Xelsis Suprema – inteligentny, w pełni automatyczny ekspres do kawy, który umożliwia wyczarowanie idealnego, spersonalizowanego napoju kawowego w zaciszu własnej kuchni.

Idealny napój za każdym razem

Dobranie stopnia zmielenia ziaren i temperatury oraz uzyskanie pianki może być niezłym wyzwaniem. Twój ulubiony barista opanował tę sztukę, a teraz, dzięki intuicyjnej technologii ekspresu Saeco Xelsis Suprema, możesz to zrobić także Ty. Technologia BeanMaestro automatycznie dostosowuje ustawienia zaparzania do używanych ziaren, a CoffeEqualizer Touch+ umożliwia indywidualny wybór mocy naparu, ilości mlecznej pianki, temperatury i smaku, dzięki czemu otrzymany napój idealnie dopieści Twoje kubki smakowe.

Gdy zachce Ci się odmiany w zależności od nastroju czy pory dnia, Saeco Xelsis Suprema na pewno Cię nie zawiedzie. Dzięki zastosowaniu technologii CoffeeEqualizer Touch+ i BeanMaestro, ekspres oferuje 22 przepyszne napoje - od bardziej znanych, takich jak Espresso i Cappuccino, po wyśmienite kawy, takie jak włoskie Espresso Macchiato czy Flat White.

Ekspres do kawy, który naprawdę Cię zna

Z czasem nawet najbardziej wyrafinowany smakosz zaczyna poszukiwać nowych aromatów. Bywa jednak, że nawet znawcy kawy nie wiedzą, od czego zacząć. Dzięki uczeniu maszynowemu Saeco Xelsis Suprema zapamiętuje Twoje codzienne zamówienia na kawę, a następnie wykorzystuje te informacje do tworzenia indywidualnych rekomendacji napojów i proponuje nowości na podstawie opracowanego dla Ciebie profilu kawosza. W ten sposób możesz wzbogacić swoje doświadczenie w świecie kawy, eksperymentując i poznając swoich nowych kawowych faworytów. Saeco Xelsis Suprema dba o Ciebie i o Twoje indywidualne preferencje smakowe, za każdym razem szykując dla Ciebie indywidualnie dobrany napój.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.