Salony Agata i Meble FORTE zapraszają na pokazy florystyczne!

Pokazy florystyczne Agata meble to świetna okazja by poszerzyć wiedzę na temat kompozycji kwiatowych we wnętrzach i nie tylko!

Pokazy florystycznePokazy florystyczne Fot. Agata meble

Już 27-28.08. w Salonach Agata na warszawskim Targówku i Okęciu odbędą się pokazy florystyczne.

Wydarzenie poprowadzi Piotr Sekunda, Mistrz Florystyki, założyciel i trener Floral Academy, Międzynarodowy Mistrz Polski we Florystyce! To świetna okazja do zdobycia wiedzy na temat tworzenia kompozycji z kwiatów oraz ich pielęgnacji. Wydarzenie promuje wprowadzenie na rynek wyjątkowej kolekcji mebli dla roślin POLYPODY stworzonej przez FORTE i dostępnej wyłącznie w Salonach Agata.

Harmonogram:

  • 27.08. (sobota), godz. 13:00 oraz godz. 16:00, Salon Agata ul. Toruńska 118, Warszawa – Targówek,
  • 28.08. (niedziela), godz. 11:00 oraz godz. 13:00, Salon Agata al. Krakowska 61, Warszawa – Okęcie.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Każdy pokaz florystyczny potrwa ok. godziny. Link do wydarzenia na FB: https://fb.me/e/21FQwWE0i

kolekcja POLYPODYkolekcja POLYPODY Fot. Agata meble

Uczestnicy wydarzenia dowiedzą się, jak tworzyć trwałe dekoracje roślinne, jak w ciekawy sposób połączyć kwiaty cięte i doniczkowe oraz w jaki sposób stworzyć wyjątkową aranżację stołu. Piotr Sekunda zdradzi również kluczowe zasady tworzenia kompozycji roślinnych w przestrzeni.

W trakcie wydarzenia będzie można obejrzeć najnowszą kolekcję mebli POLYPODY, która została zaprojektowana dla osób lubiących otaczać się roślinami. Meble z tej kolekcji zapewniają odpowiednią ekspozycję kwiatów w mieszkaniu, pozwalają na wydzielenie przestrzeni do pracy i odpoczynku oraz stworzenie niezwykłej, prywatnej oazy spokoju.

Kolekcja POLYPODY dostępna jest wyłącznie w Salonach Agata: https://www.agatameble.pl/kolekcje/pokoj-dzienny/kolekcja-polypody

Kolekcja POLYPODYKolekcja POLYPODY Fot. Agata Meble

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.